Příspěvky uživatele - 86.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychanie listov liesky, 25.5.2009
Co tak hraboš vodní?
Zlatohlávek zlatý, 17.5.2009
Již asi týden na kůře hrušky pozoruji srocení zlatohlávků/dnes 18 jedinců/,při bližším ohledání jsem pod kůrou našel drobné skvrnité broučky/černý podklad, bílé tečky/,ví někdo o co se jedná?
Vypalování trávy, 1.5.2009
Oprava- samozřejmě regenerace
Vypalování trávy, 30.4.2009
Přibližně před rokem jsem zahájil dotazem tuto diskuzi, letitý porost jsem nakonec vypálil a mohu pouze potvrdit již výše uvedené, t.z.velmi rychlý nárůst nové trávy bez obtížných plevelů/překvapila mě rychlost regenace/.Nyní již provádím pravidelnou... celý příspěvek >
Rozšíření jezírka, 30.4.2009
Slepit rybniční folii není problém, navštivte specializované prodejny/např.Hornbach/-lepidlo na folie-připravte si větší obnos.
Rider nebo traktor?, 30.4.2009
Ze své zkušenosti mohu vřele doporučit pouze mulčování, posečená tráva ve formě hnojiva zůstává na pozemku, výšku sečení nutno přizpůsobit reliéfu parcely.Rider je operativnější, lze se s ním dostat i tam, kam traktor nemůže.
Břečťan, 20.4.2009
Mrazové poškození.
pristresek na drivi, 21.2.2009 Obsahuje fotku
Zasílám obrázek přístřešku na dříví jako inspiraci, kostra je tvořena trámky 10x10 cm, patky v betonu, jako střecha vlintý plech.
Krmítko pro ptáčky, 2.2.2009 Obsahuje fotku
Zasílám foto krmítka v letním i zimním období, výhoda - více směsi, nevýhoda návštěvy sojek a koček.
Sekačka na 3 ha okrasného trávníku?, 27.10.2008
Obecně lze doporučit do 0,5 ha pozemku rider, na větší pozemky travní traktor.
nejmrazuodolnější meruňka, 26.9.2008
Obecně meruňka v květu je velice náchylná na mrazové poškození, doporučil bych orientaci na pozdnější odrůdy-tedy s pozdnějším termínem květení.
Kde seženu Ledanu či Leskoru, 26.9.2008
Zasadil jsem vloni na podzim meruňky Bergeron, VP,Lescora, nadmořská výška 350 m.,středně těžká půda, pozice lehký svah jihovýchodní, prostě pokus.Má někdo z Vás zkušenosti s podobnou situací?Múžete přispět nějakou radou?
Potoční bahno na zahrádku? Co tam zasadit?, 8.9.2008
Možná by stálo za to provést půdní rozbor a podle výsledku rozhodnout o druhu vhodné vegetace, event.o dalším půdním zásahu.
Co koupit za sekacku? zahrada 1500m2, stromy keře, lehky svah, 6.6.2008
Vzhledem k velikosti pozemku bych doporučil rider-a, ovšem silnější verzi, nutno brát ohled na svažitost terénu/do 15%/,manévrovatelnost výborná, při sekání se necháte vozit/vhodné i pro ženy!!/,otázkou je samozřejmě částka, kterou hodláte... celý příspěvek >
klíšťata na zahradě, 6.5.2008
Takže shrnutí: 1.Repelenty + vhodná obuv-oděv /vysoká tráva/ 2.pravidelné sekání trávy 3.každodenní prohlídka povrchu těla a odstranění event.klíšťat 4.v oblasti s endemickým výskytem infikovaných klíštat očkování 5.neváhat s návštěvou lékaře v... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika