Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr křovinořezu, 15.8.2013
Myslim, ze hodne lidi preferuje cenu na ukor vseho ostatniho, bohuzel z meho pohledu.
Výběr křovinořezu, 14.8.2013
Myslim, ze mate pravdu.Stihl, kvalita,jmeno, servis,muze si rici cenu, ktera mozna je i nadsazena.Husqvarna si myslim, ze si trosku jmeno pokazila, prece jen ta kvalita, asi vsude nebyla 100%.Dolmar-neni tady zavedeny tolik, asi horsi prodejni a... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 14.8.2013
Myslim, ze pane mate pravdu.Jedna vec je kvalita, znacka,uzitna hodnota masiny a druha vec, je cenova politika firem.Stihl ma jmeno, kvalitu,velkou servisni sit, muze si nechat bohate zaplatit masinu.Ta cena muze byti i o dost vyssi, nez je skutecna... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 14.8.2013
Ja tady jasne napsal, ze pro vymeru 2,5 tisice m2 staci krovinorez o vykonu 1,6kw.A srovnani tech velkych stroju, jsem udelal kvuli tomu, aby byl videt velky rozdil v cene a jestli ma cenu davat za profi masinu stejneho vykonu 13,5 tisice nebo... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 13.8.2013
Dolmar MS4510 2,3kw od 13 500kc, Husqvarna 345FX 2,1kw od 18 500kc, Stihl FS 460 2,2kw od 24 500kc, Stihl FS 490 2,4kw od 25 999kc. 
Výběr křovinořezu, 11.8.2013
Ted jsem se dival, pro srovnani Dolmar-2,3kw od 13 500kc, Husqvarna 2,1kw 18 500kc, Stihl 2,2kw 24 500 kc a Stihl 2,4 kw 25 999kc.Tj.dost podstatny rozdil v cene.Jestli i v kvalite, snad.Ikdyz, jak rikam, ani Husqvarna, ani Dolmar, nebyl,neni problem... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 11.8.2013
Mate pravdu.Na Heurece jsem nasel jeden obchod, ktery Stihl FS 240 prodava za cenu, kterou pisete.Ale je to obchod bez recenze, na strankach neuvadi, ani dostupnost produktu a ostatni obchody zacinaji u te ceny, co jsem psal ja.Ikdyby platila nizsi... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 11.8.2013
Ted jsem se dival na Riwal 520 ma psano 52ccm a 1,5 kw, coz je na 3 mm strunu malo vykonem, asi to utahne, ale pretezuje se masina, proto ji k tomu nedavaji.Jinak renovovani vyrobci, pri objemu 52ccm vetsinou maji u krovinorezu vykon pres 2kw a... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 11.8.2013
52ccm masina, ted je otazka, jaky toé ma vykon, ulozeni hridele, dole prevod, jestli tj.dimenzovane na 3mm strunu, treba prave proto, k tomu 3mm strunu nedavaji.
Výběr křovinořezu, 11.8.2013
Na Slovensku ceny neznam, jsou mozna takove, jak uvadite.Ja vychazel z cen na Heureka.cz tam jsou takove ceny, jak jsem psal a dat 11-tisic,13-tisic, ci 16-tisic, to uz rozdil je.Mozna je opravdu Stihl nejlepsi, to fakt nevim, ale vim, ze mam roky... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 9.8.2013
Proc lezi, jako rezervni, pokud je dobry?A pokud posekal 6ha, tak nejaky uplny smejd to asi neni.Asi Vam chybel komfort, nebo se prece jen bojite nakonec te spolehlivosti?
Výběr křovinořezu, 9.8.2013
Podivejte, srovnaval jsem znacky, kterym verim, ktere pouzivam a jsem velice spokojeny, tedy Dolmar, Husqvarna.Dale verim Stihl, ac jejich stroj nevlastnim, ale urcite neni pochyb o tom, ze tj.kvalitni znacka tez.Vychazel jsem z vykonu stroje, kterym... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 9.8.2013
Osobne souhlasim s Vasim nazorem, tak nejak ve vetsine, co jste napsal.Akorat si myslim, ze clovek muze uvazovat i o jine znackove masine, nez je Stihl, mozna usetri nejakou kacku a verim tomu, ze krovinorez, lze kvalitni koupit i jine znacky,... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 6.8.2013
Osobne nemam, co resit.Plocha 2,5 tisice metru, koupim masinu znackovou 1,6KW vykonu, alespon,cena 13 15 -tisic i vice.Kdyz se budu drzet pri zemi, dam 13-tisic, pri trose stesti, mam na dlouhe roky bez vetsich investic vystarano.Ikdybych to na... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 6.8.2013
Pokud ten stroj, laciny pracuje, tak je asi pohoda, problem,je v tom, ze to lacine, byva casto problemove.Nekdy je na rozumne splatky novy, znackovy krovinorez lepsi volba, nez za penize na prkno koupit neco, co treba nechodi, nakonec nemiti penize,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika