Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vykotlaná hrušeň, 9.3.2013
Idealne by bolo dieru, aby do nej neisla voda, s niecim zakryt (urobit malicku striesku a pod.).
Špatně ostříhaná jabloň, 9.3.2013
Ta jablon bola zmladena dost silno, preto tie vlky. Posielam vam odkaz, podla ktoreho si trosku osvojite zaklady rezu a pod.. Skuste hladat aj tu na fore, uz tu podobne stromy boli. Inak podla fotiek je tazko radit co odstranit co nechat, to by... celý příspěvek >
Jak se zbavit maliníku, 9.3.2013
Mozno by pomohlo to miesto poriadne prekopat a odstranit vsetky korene, no aj tak by asi nieco prezilo... Dal by sa pouzit aj totalny herbicid, ale s tym opatrne!
Pozdě nasbírané rouby, 9.3.2013
-5°C navadi, no u nas predpovedaju -20°C a to uz bude zaujimave.
Co vaše réva? (2013), 8.3.2013
Tak to nie je velmi dobra sprava, skadial pisete?
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 8.3.2013
Frakcia 35-40, znamena predpokladam vzdialenost v rade, neni to prilis nadaleko? (ved to je skoro pol metra)  Uz som objednal, a dufam ze som sa rozhodol spravne, dakujem za rady.
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 8.3.2013
Tak to ste sikovny, ja mam asi z polovice ostrihany a vyviazany vinic, a viac sa zatial neda robit nic. Vlastne mohol by som zacat z rezom ovocnych stromov, ale v tom snehu sa mi brodit nechce, a navyse mam väcsinou stromy buď vyssie (na snehu by... celý příspěvek >
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 8.3.2013
Ja mam zahradu a sad ako konicek a samozrejme ju pouzivam k samozasobeniu vsetkym moznym. No sneh skoro po kolena, a vyhliadka na vyrazne ochladenie od buduceho tyzdna, mi znemoznuju akukolvek cinnost, tak len planujem kde co zasadim...
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 7.3.2013
Predpokladam ze pani Jirina to myslela tak, ze po uvedenom termine asi stracaju na chuti. Inak dakujem vsetkym zucastnenim diskusie, uz som si zacinal mysliet ze tu ludia od pestovania zemiakov upustili.
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 7.3.2013
Pan Jan, pozorovali ste na odrode Marabel väcsiu nachylnost k plesni? Pripadne ktora z vami uvedenych odrôd je najchutnejsia, a ktora najurodnejsia? dik
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 7.3.2013
Chcel som kupit Marabel a Jelly ale podla toho co ste napisali,  to asi nebol dobry napad. Tak asi kupim Bellarosa, a Merida alebo Anuschka. Pri Meride pisu, ze ma dobru odolnost voci plesni, no ma radu vyrovnanu zavlahu. Anuschka je zase... celý příspěvek >
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 7.3.2013
Ako som uz pisal, presiel som uz vsetky mozne stranky, diskusie, fora p pod.. :)
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 6.3.2013
Tak nic, vidim ze tu vela ludia asi zemiaky nepestuje, tak kupim dve odrody ktore by podla tabuliek mali byt ok, a uvidi sa.
Co vaše réva? (2013), 6.3.2013
U nas to vyzera od 10.3 na dost velke ochladenie, preto akykolvek rez pre istotu este nevykonavam.
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 5.3.2013
Zdravim vas vsetkych, nakolko sa blizi cas nakupu sadby zemiakov, tak som zacal rozmyslat nad tym, aku odrodu zasadit. Presiel som predajne u nas v meste, spisal si nazvy odrôd ktore su v ponuke, a cely den prechadzam rôzne fora, diskusie,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika