Příspěvky uživatele - 143.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Million bells, 22.4.2010
Diky, diky mockrat za rady  Snad to pujde T.
Million bells, 22.4.2010
Dobry den, koupila jsem si dneska krasne sazenicky Million bells- cervene a bile-  a chtela bych se zeptat, jestli potrebuji nejakou specialni zeminu, popr. cim mam hnojit. Diky moc za radu, jsem zacatecnik, ale rada bych, aby okna od... celý příspěvek >
Netkana textilie a plevel, 21.4.2010
Diky za rady, ono ho tam zatim opravdu neni moc, tak to teda radsi poctive vypleju, ikdyz balancovat na tom svahu bude sranda :-)
Netkana textilie a plevel, 20.4.2010
MAm takovy dotaz - co se stane, kdyz dam na pyr netkanou textilii - neni ho tam nejak zvlast moc, tak jsem myslela, ze kdyz ho tam dam ted, odkud neni jeste rozjety, ze to nebude vadit... Chci vysadit skalnik do svahu, ale ten svah se hrozne spatne... celý příspěvek >
Množení skalníku, 17.4.2010
Prosim o radu, jestli nekdo nevite, jak namnozit skalnik, diky Teri.
Plamenek na Vysocine, 15.4.2010
Prosim o radu, ktery druh plamenku si mam poridit do chladnejsi oblasti. Jsem z Vysociny, cca 550 m.n.m. Diky za tipy a rady. Tereza
Doba výsadby vřesů a vřesovců, 14.4.2010
To je nadhera!!!
Uschlý vřes, 14.4.2010
Za zkousku nic nedate, teda jen trosku casu... Po zime jsem taky myslela, ze je po vresech, ale vzpamatovaly se a ted jedou dal. Tereza
Ostříhat vřes?, 14.4.2010
Děkuji za radu, jdu je hned ostříhat . Tereza
Ostříhat vřes?, 14.4.2010
Prosim o radu. Mam od podzima pekne vresy, krasne kvetly cely podzim a prezily zimu. Ted na jare se zazelenaly, kvety jsou samozrejme od podzima zaschle. Muj dotaz zni - docetla jsem se, ze je mam zkratit na 1/3 delky. Ale me uz na konci stonku... celý příspěvek >
Časopis Naše krásná zahrada, 1.4.2010
Casopis odebiram pres rok a chodi den pred tim, nez je ve stancich, neposkozeny a zabaleny ve folii. Jsme okres JIhlava.
Časopis o zahradě, 1.4.2010
Uz pres rok odebiram casopis Nase krasna zahrada a jsem s nim velmi spokojena. Tereza
Kde sehnat pražce, 1.4.2010 Obsahuje fotku
Diky vsem za prispevek, jsem si vedoma toho, ze to neni zrovna ekologicky cisty material, ale o vikendu jsem videla nadherne schody prave z prazcu a uplne jsem se do nich zamilovala... Pan jich mel 37 a byl to opravdu velky svah, to ja bych jich... celý příspěvek >
Kde sehnat pražce, 31.3.2010
Dobrý den,  zakládáme novou zahradu, kde nám vznikl docela strmý svah. Na něm bychom chtěli vytvořit schody ze starých železničních pražců. Poradil byste někdo, kde je sehnat? Jsme okres JIhlava, budu ráda za každý tip. Díky Tereza.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika