Příspěvky uživatele - 216.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
irzsai, 8.12.2008
Dobrý večer, máme Irsai Oliver na zahrádce u zdi orientované na jih - asi 7 hlav z celkového počtu 35 (celkem 5 odrůd). Pěstujeme "pouze" pro konzumaci, u této odrůdy si všichni pochvalují muškátové aroma a při pečlivém cizelování... celý příspěvek >
Znáte prosím tuto kytičku? = Ornithogalum, 12.11.2008
Také ji mám, krsáně mi kvete, jen jsem ji dala už do chladné místnosti, aby nenamrzla.
zásilková zahradnictví, 11.11.2008
Ne to nemám, ale letos jsem si objednávala trvalky a sklaničky od zahradnictví v Ředhošti. Byla jsem nadšená. Krásně silné rosltiny s pořádnými kořeny, a ještě jsem dostala dárek, protože jsem si objednávala nad 500 korun. Doporučuji všem... celý příspěvek >
Frézie - péče o ně, především přes zimu, 8.11.2008
Moc děkuji za rady, ozvu se na jaře, jak se mi to povedlo.
Frézie - péče o ně, především přes zimu, 8.11.2008
Dobrý den, řeším obdobný otazník. Letos poprvé jsem zkusila pěstovat frézie - na konci dubna jsem je zasadila do nádoby a umístila na slunnou terasu. Tvářily se všelijak, ale v polovině srpna začaly nádherně kvést a nejvíc poupat nasadily v polovině... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika