Příspěvky uživatele - 39.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze jeste v tuto dobu sadit stromky, 23.4.2010
ja jsem napriklad sadila vcera ovocne stromky zimni no celkem zasazenych 15 zimnich a uz meli kvety nektere... tak take bych urodu chtela co nejdrive.,... ale pokud zalevate porad nevidim v tom problem...
Zásilková zahradnictví, 23.4.2010
ja muzu pochvalit rostlinky cz nebo rastlinky... vse peclive dodane,.. meli dokonce v nabidce ze si muzu zvolit zpusob dodani a ja zvolila u ovocnych stromku od vykopani z pudy do 24hod byly u mne... dokonce nebyly ostrihane pro prepravu, proste tak... celý příspěvek >
Prosim o urceni kere nebo stromu, 22.4.2010
no ona byla vynikajici na bolest usi... kdyz vas treba bolelo uchu, tak se vzdy dal listek do ucha a ono prestavalo ucho bolet... a prave proto jsem tu rostlinu shanela tak dlouho a nevite nazev presneji... dik
Prosim o urceni kere nebo stromu, 22.4.2010
listy voni po citronu, hodne silne...
Prosim o urceni kere nebo stromu, 22.4.2010 Obsahuje fotku
tak jsem vcera sehnala rostlinu, kterou jsem pred 15 lety mela a ona nam zmrzla jednu zimu... nikde jsem ji nemohla sehnat, protoze jsem neznala jmeno a ani ted na ni jmeno nebylo..prosim poradte..
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 22.4.2010
dneska mi prisla dalsi varka ovocnych stromku, tak odpoledne s manzelem budeme sazet...
Libeček, 22.4.2010
tak me po zime libecek zmiznul... tak nevim... vse rasi a leze ven z pudy, pazitku, medunky,maty, a ruzne,,,a tymian take nikde... letosni zima byla kruta, ja pocitam skody a co mi se pres zimu vytratilo...
Co vaše réva?, 22.4.2010
me reva zmrzla,,,, a to bila nekolik zim na jizni strane pred domem a letos mam kaput kdyz jsem zkusila strihnout tak stonky suche...
Fazole becovky, 17.4.2010
becoky jsem mela loni... jsou fakt velke a treba 2sazenikcky mi zarostly plot kolem 2metru..ja je totiz smerovala tam kde meli mezeru... jinak jsem je koupila ze udelam salat ale nespotrebovala jsem je vsechny a dala naklicit... a tak mi rostly pekne... celý příspěvek >
Prosim o urceni kere nebo stromu, 16.4.2010
take jsem uvazovala nad tim, jestli to nedovezli treba za pluhem nebo jak se treba obdelava sousedu pole fakt nevim,. ale nejsem az tak blba ze bych sadila jahody pod zemedelske stroje.....tak hned zitra pujdu je vyryt..
Řebčík královský, 16.4.2010 Obsahuje fotku
no moje jsou teda takove... no nevim kde mi zmily ostatni kvety ale i tak je to hezke..
Prosim o urceni kere nebo stromu, 16.4.2010 Obsahuje fotku
dekuji za urceni nazvu... to je asi ono.. vetsi stromy uz zacinaji mit takove ty hrozny na kveteni.. ale nastal mi jiny problem..narazila jsem na tuto rostlinu u stodoly... vypada to jako jahoda, ale nikdy jsem tam jahody nesadila.. tak ted nevim zda... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 16.4.2010
tak ja marodim a koukam z okna ...ale az tak me to nestve..kdyby bylo krasne, tak bych uz i marod letela ven jak to obvykle delam... ale porad uz nekolik dni prsi a nekdy az leje ...tak si ctu diskuzi, hraju s dcerkou nebo ctu knihy..
Řebčík královský, 16.4.2010
no ja jsem ve vysce 202m nebo 220m vzdy se mi to plete,, a ja uz mam hezke..uz jsou skoro otevrene... ale po zime mam jen tri rostlinky, co kvetou,.zbyle jsou asi jen mlade rostlinky protoze maji hodne stonku s listmi a nic, ale loni jsem mela trsy... celý příspěvek >
Knížka pro zahrádkáře, 16.4.2010
take doporucuji tech 2000 rad pro zahradkare... jinak je to tlusta kniha, ale je pritom lehka,,,,,,,,,,,,
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika