Příspěvky uživatele - 29.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Písková filtrace UV lampa nebo i chemie?, 8.9.2009
V případě použití UV-C lampy se nelze zbavit dávkování chemie!! Je to dost zažitý omyl a bohužel i dost rozšířený. Správná hygienická čistota vody totiž zahnuje 3 věci: desinfekci, oxidaci nečistot a samotný desinfekční účinek musí mít ve vodě... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 23.8.2009
Záruka 7 let není na všechno!!!životnost není záruka a podmínky jsou popsány v záručním listě!!!To že jste zaplatil 145,-Kč za 5 let provozu opravdu katastrofa.Je vidět že jste si podmínky 7 leté záruky nikdy nepřečetl.Písek si radši nekupujte ten... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 30.7.2009
Mám pilu 952 stejná, ale výkonější utržený števt lišty z tělesa pily vidím jako problém na straně toho kdo drží klíč. Jen pro vaši představu, když se podíváte do olejové nádrže, tak tam je ještě železná výstuha co oba šrouby lišty drží!!!ta síla... celý příspěvek >
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 21.7.2009
Mám zkušenosti s mnoha sekačkami, problém je že standartní levné sekačky s mulčováním nemají dostatečně výkoné motory a tvar šasí pro správné mulčování (tráva není dostatečně rosekaná a zůstáva na trávě, kde hnije), je to takový přídavek k... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 4.7.2009
To máte tak, skúste ísť reklamovať na dvojročnom aute že ste dostali defekt ...
Zkušenosti se sekačkou Toro 55 cm ADS, 23.6.2009
Jak můžete srovnávat tyto 2 sekačky toro 55 ads cca 17000,-Kč a ta vaše honda Cena: 35.990 Kč včetně DPH. Každý normálně uvažující člověk si udělá obrázek sám. Kolik ob.uživatelů má doma sekačku za 36 000,-Kč 
Sekačky od Mountfieldu, 2.6.2009
To jsem si myslel také, že musím každý rok na prohlídku, jinak mi těch 7- let neplatí, ale v jejich servisu mi minulý týden při reklamaci řekli, že je to povinné pouze u některých složitějších výrobků a že na... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 29.5.2009
To jsem ještě neslyšel, pokud chcete toto tvrzení dokázat, měl jste danný karburátor namontovat na jiný stroj a hned by se vidělo kde je pravda., Zatím je to jedna paní pov... určitě vám umyslně v servise seřídí pilu na 15 000 otáček, aby se... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 17.2.2009
Pokud nedojde záměnou svíček k mech. poškození píst, válec tak by se měla reklamace uznat už z toho důvodu, že Vám prodejce nemůže prokázat poškození z vaší strany...
sekačka Toro 55 cm s mulčováním a její ucpávání, 13.2.2009
Problém může být v nastavení otáček a nebo v ucpaném koši, nedá se na nich měnit jiný typ nože.Každopádně je to velice dobrá značka, která má spoustu předností, jako je pojezd ADS, boční odhoz,... S pozdravem odborníci..
Kultivator MS 07 IN, 9.2.2009
Mám již 5 rokem kultik MS 07 předtím jsem měl VARI 2T Jikov. S kultikem jsem zatím neměl žádné problémy, práce v lese, bub.sekačka, rotavátor.U Vari jsem měl neustálé problémy s motorem, špatné starty, kladky startování, sekačka lištová o ničem...... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 4.2.2009
Vrátím se k cenán na Oleo Mac lišta na 947 stojí 840,-??Kč a bez slevy 12-100% tak co to tady blábolíte za blbosti... host - xxx.xxx.64.90 šnek je za 89,-Kč... nechápu asi jste prodejce konkurenční značky. S pozdravem prodejce M A to, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika