Příspěvky uživatele - 207.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek medvědí - Allium ursinum, 16.4.2009
Dobrý den, prosím Vás mohu si nať také zmrazit? Děkuji Hanka
Bledule, 10.4.2009
Vazeny pane Janco, dekuji moc za fundovanou odpoved! Bobulky otrham a az zacnou zasychat listy, tak velke trsy rozdelim. Co se tyce seriku - mame plnokvety, tak je to jasne:). Srdecne pozdravy posila Sterba
Bledule, 10.4.2009
Dobry den, nikde jsem se nedocetl, zda se maji "bobulky" bleduli po odkvetu otrhat a co se stane, kdyz je zasadim do zeme? Asi nic :). Kdysi davno jsem na radu z odborneho casopisu otrhal vsechny odkvetle kvety seriku a dalsi rok vubec nekvetl. Od te... celý příspěvek >
Snížení hlučnosti motoru Jikov, 29.3.2009
Tak už jsem to zjistil - 6V / 17W
Snížení hlučnosti motoru Jikov, 29.3.2009
A nevíte jaký může mít odběr a jaké to má vlastně napětí? Nemůžu to nikde najít.
Snížení hlučnosti motoru Jikov, 29.3.2009
Zdravím pánové! Nechal jsem se zdejšími odborníky přesvědčit, že na Vari je vhodnější Jikov než Honda. Původně jsem chtěl GCV především kvůli kultivovanějšímu běhu a nižší hlučnosti. V druhém sledu bych uvítal, pokud mě ještě někdo poradil, zda má... celý příspěvek >
Plíseň, 22.3.2009
dobrý den, mám skušenost, že se mi dělala plíseň na půdě i hliněných květináčích, když jsem si koupila substrát na květiny v obchodě. Nejlepší je si zeminu namíchat a nekupovat hotovou. Na tu plíseň mi pomohlo zem prolít rozpuštěnou kyselinu... celý příspěvek >
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 14.2.2009
Dobry den, a proc byste dobremu vyrobku reklamu neudelal? Zde na foru se prece vyrobky bezne oznacuji! To cerpadlo by mne zajimalo! S.
Cymbidium, 8.2.2009
Poradí te mi, prosím, s hnilobou cymbídií, hnijí nejen staré a bezlisté hlízy, ale i mladé a i vytahuji uhilé listy z prostřed listů u mladých híz. Děkuji
Aloe vera - je pravé?, 31.1.2009 Obsahuje fotku
Ahoj, pred nekolika lety jsem dostal toto Aloe, od jara do podzimu je na chalupe venku, pres zimu v garazi, asi 3 stupne C. Je toto druh, ktery ma lecive ucinky, treba na zaludek? Diky! Sterba
Krmítko pro ptáčky, 26.1.2009 Obsahuje fotku
Ahoj, tak taky pridavam svuj vyrobek:). Sypu jim ovesny vlocky. Sterba
pandan, 19.11.2008 Obsahuje fotku
Dobry den, podle mne ho moc zalevate. Ja mam Pandanus leta na svetle chodbe, zalevam trochu max. 1x tydne vodou z potoka, v zime ma kolem 15 st.C a dari se mu vyborne, viz foto. Zdravi Sterba
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 17.11.2008
Dobry den, ja si koupil v lete el.vysavac listi EINHELL. Tesil jsem se na podzim, dneska ale radeji sahnu pro hrabe, nez vytahovat vysavac a dlouhy kabel. Hrabema se travnik alespon trochu prokypri a pod stitem, kde mame prisavnik, je lepsi zajet s... celý příspěvek >
Fuchsie - zazimování, 13.11.2008
My mame fuksy na chalupe v kamennem koryte. Na zimu je vzdy nemilosrdne ostriham na 10 cm, vytahnu a oklepu a namackam do plechove vany, dam do nevytapene gareze a parkrat behem zimy zaleju. Rostliny jsou stare urcite vic nez 15 let a vzdy nadherne... celý příspěvek >
Alocasia macrorrhiza, 13.11.2008
S tim kvetem to je zajimave, jsem zvedav, jestli se dockam:). Ted ji mam na svetle chodbe asi pri 15 stup., kde si v klidu precka zimu. Zdravi Vas Petr
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika