Příspěvky uživatele - 143.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana trvalek na podzim, 5.10.2009
Nedožene, nebojte se, plíseň na lidi nejde. Suchý podzim jako letos by mohl napomoci, aby se plíseň příští rok nevzpamatovala.
Opěrná zeď, 3.10.2009
Stavba plotu z zast. území obce podlého st. řízení.  Určitě zídka na tom nic nemění.
Opěrná zeď, 2.10.2009
Opěrná zeď může být i terénní úpravou.
Dosna - kana, 2.10.2009
Vaše dosna kana ví zřejmě dobře, co má dělat a tak si sama své listy nechá uschnout a zazimuje, tj.omezí FTS a uloží se k zimnímu spánku. jako tulipany jako jiřiny jako ostatní cibule a hlízy.
Opěrná zeď, 2.10.2009
Není, pokud vas souśed neuda.
Zkouseli jste experimentovat pres zimu pestovat doma zeleninu, 1.10.2009
to je dobrý joke.
Zkouseli jste experimentovat pres zimu pestovat doma zeleninu, 1.10.2009
Podle mne je to nesmysl, a. že vám rostly saláty je možné, ale jaké byly a za jakou cenu?
Poraďte výsadbu na severní terasu - těžká půda, polostín, 1.10.2009
Podle mne architekt diletant není a javory dorostou, Že se vám nyní nelíbí skalník, je také vaše věc, byli jste nepochybně u toho, když jste se o návrhu rozhodovali.  To jen jako poznámku.  není lehké navrhovat zahradu ve svahu s extremními... celý příspěvek >
Závlaha ze sudu, 25.9.2009
Přečtěte si pozorně to nac se odvoláváte.." pokud bude hadice stále plná"  ...je tam jakási premisa, že?
Dub červeny, 22.9.2009
Díky.JITA
Sundaville red, 22.9.2009
Obecně se řízky sázejí za pomoci stimulátoru do písku nebo písčité zeminy.  Mikroklima je důležitější než cokoli jiného. 
Gikgo biloba Fastigiata - letošní přírůstky, 22.9.2009
Jinan -GB je často používán pro výsadby pouliční zeleně, je z toho zřejmé, že to s tím požadavkem na vodu nebude tak velké.   V mokřadech jej určitě není vidět.
Co to je?, 22.9.2009
Duiskuze rozhodně není zbytečná naopak velmi přínosná.  Něco ukazuje.
Slepice a trávnatý výběh, 22.9.2009
Smířit se stím, že moje slepice budou keramické na zeleném travniku a pro vajička půjdu k sousedce.   Opačné řešení je také možné.  Je to 50na 50.  
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 22.9.2009
Nejsem si jistá jestli se podaří aby plot z tuji nestříhaný mi nezabral více místa než je žádoucí na zahradě 5*7m??
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika