Příspěvky uživatele - 111.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roundap - Roundup, 24.6.2009
Ne, Dominator se také prodává s koncentrací 480 g/l. Účinná látka je stejná jako v Roundupu.
Al-ko sekačka, 22.6.2009
Mám benzinovou sekačku Alko 6000 BR a žádný z problémů, který popisujete, s ní nemám. Jestli se model, který máte, nepovedl a trpí nějakými konstrukčními závadami, není to jistě důvod, aby kvůli němu zkrachoval celý podnik. Jestli s Vámi české... celý příspěvek >
Prirozena eliminace zab, 21.6.2009
Užovka.
Strupovitost - je pozdě na postřik?, 19.6.2009
Nepříčí, to je jen moje ctižádost - dosáhnout nestrupatých jablek . Já jich stejně za rok sním tak 10 - 20, protože se mi po nich dělá zle od žaludku. Více než strupovitost mě letos mrzí padlí, které máme kvůli zanedbání postřiků na všech stromech.... celý příspěvek >
Strupovitost - je pozdě na postřik?, 19.6.2009
Už je pozdě, já to letos nestihl a mám strupovitá i jablka, o kterých jsem si loni myslel, že jsou rezistentní. Celá úroda půjde do moštu.
Aditiva do mazacích olejů, 15.6.2009
Co si o použití Teflonu (PTFE) v "zázračných" aditivech do olejů myslí jeho výrobce, fa. DuPont, se dá snadno zjistit vyhledáním jména J.F. Imbalzano (i česky, Xnásobně více čtiva je v angličtině).
Sekačka bez oleje, 12.6.2009
Nejjednodušší bude, když majitel nahlédne do návodu k obsluze sekačky. Velmi bych se divil, kdyby tam v článku o mazání nebylo uvedeno, že použití "zázračných" aditiv do oleje je nepřípustné. V návodu k mé to takto uvedeno je (shodou... celý příspěvek >
Sekačka bez oleje, 11.6.2009
Do motorového oleje žádné přípravky jakéhokoliv druhu nepatří.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 11.6.2009
Dejte si do vyhledávače slova stroncium a černobyl (chernobyl) a máte celý týden co dělat i bez "biokrálíků" 
Zabezpečení truhlíků - panelový dům, 10.6.2009
Zní to dobře a jednoduše, ale nevymačká se tím těsnění na spodním okraji okna?
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 10.6.2009
Poměrně by mě zajímalo, kde berete tu jistotu, že v hnoji býložravců dnes nejsou stopy po veterinárních lécích. Ad moderní fobie z "Éček" - víte např., co je E300?
Sekačka Mc.Culloch, 10.6.2009
Zkuste se poptat v místním servisu Husqvarna, McCulloch a HQ jsou jen značky jednoho koncernu a ve zdejším servisu HQ jsem sehnal i prkotinu (unašeč) na vyžínač McCulloch. Zkuste se rozhlédnout po internetu, najít podle typu výkres a zjistit... celý příspěvek >
Roundap, 6.6.2009
Sousedka je zřejmě neinformovaná o moderních herbicidech
Roundap, 6.6.2009
Aplikovat glyfosát (Roundup aj.), počkat asi 3 měsíce na vytvoření žlutavého fleku brz rostlin, zrýt/pojezdit kultivátorem, osít. Kultivovat lze i dříve, ale je s tím vražedně práce. Po asi 3 měsících je kořenový systém původního porostu zetlelý a... celý příspěvek >
Bylinkové recepty - máta, 4.6.2009
Byl 100% kolumbijský?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika