Příspěvky uživatele - 176.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Polievanie v zime, 23.2.2011
Ano, stálezelené listnaté (hlavně rododendrony, bobkovišeň, cesmíny ap), potom jehličnany - hlavně Chamaecyparis, který chce dost vláhy - je dobré je zalít i v průběhu zimy při oblevě.          Lída
Ibišek? Stříhání, 23.2.2011
Pokud není pokojový ibišek na okně a nemá sluníčko, tak nepokvete. Bez sluníčka mu rostou jen listy. Pokud byste ho chtěl(a) ostříhat, dělá se to právě teď, v únoru. Nové přírůstky se zkrátí asi o... celý příspěvek >
Pupalka křovitá, 23.2.2011
Pokud budou stonky suché (moje bývají), tak ano, stříhám ji asi 2-3cm nad zemí, abych nepoškodila vyrážející nové výhonky.           Lída
Zmlazení višně, 23.2.2011
Pokud to nešlo dřív, nedá se nic dělat, nevěděla jsem, že to bylo takhle. Já jen, že by se byla mohla bývala zmladit dřív. Vykácet by bylo škoda, obrazila pěkně. Lída
Clematis kvetoucí na jaře, 23.2.2011
Klematis kvetoucí IV.-V. = po odkvětu se odstraní mrtvé a slabé výhony. Pokud je příliš rozrostlý, je možné ho v tuto dobu prostříhat, vytvoří nové výhony, ze kterých pokvete příští rok. Nepotřebuje hluboký řez. Klematis kvetoucí konec V.-VI. (mohou... celý příspěvek >
Zmlazení višně, 23.2.2011
No, tohle se mi také nelíbí, připadá mi to dost necitlivé, asi bych byla řezala dřív.           L.
Ako ostrihať popínavý Clemantis?, 23.2.2011
Poku nevíte přímo název odrůdy, tak alespoň ve kterou dobu kvete. L.
Euphorbia trigona, 22.2.2011
Mrkněte se na kořeny, řekla bych, že spíš uhnívá, než schne, raději bych ho odstranila od toho dobrého pryč. A málo zalévat, hlavně teď v zimě.   Lída
Opuncie, 21.2.2011
Nároky jako skoro každý kaktus -  v zimě pokud možno chlad, co nejvíce světla a hlavně nezalévat!! Jakmile v zimě zalijete, tak vám vyčouhnou konce a rostliny se tím zdeformují (ten váš už to... celý příspěvek >
Opuncie, 21.2.2011 Obsahuje fotku
Je to opuncie - Cylindropuntia (asi subulata) - viz obr.    Lída
Popínavé rostliny a stín, 21.2.2011
Ačokča poroste opravdu velkou plochu, listy má pěkně zelené a jedlé plody - a stačilo by natáhnout třeba kus pletiva - přichytne se a poleze sama...
Jak zakracovat meruňku?, 21.2.2011
A zapomněl jste dodat, že ty větve se pak lámou, protože jsou slabé a navíc později odspodu vyholují a plodnost se přenáší na konce větví . Lída
Jabloně po babičce, 21.2.2011
Jabloně nejsou staré, ještě budou rodit dost a dost. Ale je potřeba úprava někým, kdo to umí. Pokud dobře koukám, tak byl poměrně oholený plodonosný obrost na větvích,  bude potřeba založit nový (mělo by to jít zakrácením těch vlků). Zdraví... celý příspěvek >
Pupalka křovitá, 20.2.2011
Zjara se ostříhají uschlé stonky, vyráží znovu dole od země (jako listopadky). Lída
Pupalka křovitá, 20.2.2011 Obsahuje fotku
O.fruticosa  :-)))
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika