Příspěvky uživatele - Baca

Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 13.10.2012
Super :-)  Dakujem za odpovede. Takze vsetky znacky su cez Oregon a ostatnych vyrobcov prislusenstva kompatibilne :-D Snad az na Stihl, na ten sice vyrabaju veci u Oregonu, ale nie su zamenitelne s ostatnymi znackami (ak som spravne... celý příspěvek >
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 11.10.2012
P. J.S., zle som napisal. Nemyslel som 1,3mm vodiaci clanok, ale delenie 1/4" Podla toho co som zistil by to mala byt najjemnejsia retaz  (ak som teda zistil spravne)   :-)  Tuto roztec pouziv napr. Stihl pre carvingove rezne... celý příspěvek >
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 11.10.2012
Nechcem zakladat zbytocne dalsie vlakno. Pozeral som listy na motorove pily. AKosi sa neviem v katalogoch vyznat, ktore uchytenie patri ku ktorej znacke a modelu. Su nejak uchyty list kategorizovane. Mam na mysli ci napriklad listy k Stihlu maju... celý příspěvek >
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 9.10.2012
Ok :-)   Dakujem za odpoved :)
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 8.10.2012
Dakujem pan J.S. To ste ma potesili. Zo vsetkych je aj najlacnejsia :-D Utiahne aj dlhu Double bar listu ?? Alebo radsej pouzit na double bar este jednu pilu na druhy koniec ?? 
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 8.10.2012
Takze mam na vyber iba Stihl MS 660 a 880, alebo Husqvarnu 3120XP. Dalo by sa pouvazovat aj nad Dolmar 9010-60 a &husqvarna 395&xp??? Alebo uz vykonom nestacia a daju mi zbohom za kratky cas??
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 8.10.2012
Pre Allascan mill odporuca vyrobca (aj predava v komplete) Stihl MS660 a vyssiu teda MS880ku. Stoja ale DOST. Viete mi navrhnut nieco lacnejsie co by pozdlzny rez zvladalo?  Ked som pozeral Husqvarnu, Dollmar a ostatne znacky, pily s takym... celý příspěvek >
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 7.10.2012
Dakujem  
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 7.10.2012
U Ganberga skip maju :-)  Pri prebruseni 21BPX su uhly 10 a 0 vsak?
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 6.10.2012
Ja ma pilu Gude KS 400B nejake 2Kw :-)  Takze do pozdlzneho rezu pojdem iba na skusku ci sa bude darit alebo nie aj keby som mal rezat pol hodiny s 10 min prestavkami :-D Musim sa to skratka naucit :-) Najprv by som si kupil allaskan mini mill a... celý příspěvek >
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 6.10.2012
Diky za info, ale ja potrebujem 1.5 mm :-) A tu som zatial nenasiel v ponuke na SK a ani CZ :-/ NAvyse ak som dobre cital, Granberg ma v pozdlznom rezani skusenosti 50 rokov. Aj ked je sice Oregon drahsi, zda sa, ze Granbergy pouzivaju takmer vsetci... celý příspěvek >
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 4.10.2012
Vyzera to tak, ze retaze sa obejdnavaju podla potrebneho poctu clankov a dodavaju ich znitovane. Aspon materska firma Granberg v Kalifornii to tak robi.
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 26.9.2012
Tento prispevok som hodil do vlakna   Podélný řez el. pilou ES2135A  ale nikto nereagoval. Mozno aj preto, ze posledny prispevok je z roku 2009. Pozrel som si vsetky vlakna o Logosole a doma urobenych kopii... celý příspěvek >
Podélný řez el. pilou ES2135A, 23.9.2012
Na zaklade Vasich videi som si pozrel aj stranky predajcu. VELMI zaujimave. ZA ceny za ktore to predavaju by som dal prednost tomuto. Ovela skladnejsie a pohodlenejsie na prepravu ako Timberjig (podla mna). Skoda ze sa to vyraba iba v... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 10.6.2012
Mne nestartovala Gude K400B tiez som si lamal hlavu kde je pes zakopany. No po chvili som prisiel na to, ze sroby drziace karburator pri valci su takmer uplne vonku. Vibraciami sa jednoducho povolili a vytacali sa. Takze vsetko z karbesa slo viac... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika