Příspěvky uživatele - HonzaH.

Co Vaše réva 2017, 14.2.2017
Jaroslave koukal jsem na ten řez Simonit a Sitch. Vypadá to velmi zajímavě a logicky. Máte zkušenost, že by jej někdo u nás již zkoušel? Jaké jsou s ním zkušenosti ve středoevropských podmínkách?
Co Vaše réva 2016, 4.11.2016 Obsahuje fotku
Aby byl efekt dostatečný, slámy je třeba navrstvit 10-15 cm (tak praví literatura). Já jsem letos také slámu použil v nově vysazených řádcích (viz foto). Vrstva oněch 10-15 cm úspěšně zabrání vyklíčení semen plevele, nezabrání však prorůstání pcháče,... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 4.11.2016
Těch faktorů, které rozhodují o tom, v jaké míře bude ta která odrůda v ten daný rok napadena peronosporou a padlím, je krom genetické rezistence a polohy vinice mnohem více a nebyly v tomto příspěvku vůbec zmíněné. Například stav výživy révy. Pokud... celý příspěvek >
Jak na plevel?, 16.7.2015 Obsahuje fotku
Jak na plevel? Nenechat mu místo k růstu. Do příkmenného pásu mulč a do meziřadí směs bylin..
Mulčovýní kartonem, 22.3.2015
Karton se k mulčování nepoužívá sám o sobě. Překrývá se ještě organickým materiálem -  slámou, kompostem apod., čili estetického hlediska bych se nebál.  Vzhledem k tomu, že se buď pokládá již mokrý, nebo až po položení se zalévá, aby... celý příspěvek >
Charakteristika PIWI odrůd z Freiburgu (v němčině), 11.1.2015
Narazil jsem na stránky šlechtitelské stanice Freiburg, kde jsou charakteristiky jejich šlechtěnců.. Jsou tam jak známější odrůdy (Merzling, Johanniter, Solaris, Cabernet cortis..), tak i méně rozšířené (Souvignier gris), a to včetně vzájemného... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 28.11.2014
Vymazlená vinička. Máte spočítáno, na kolik hodin práce vás vyjde kilo hroznů?   Nicméně měl bych jeden dotaz odpovídající tématu tohoto vlákna, čili "příprava pozemku na výsadbu vinice". Jak jsem se již o několik příspěvků výše zmínil,... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 12.11.2014
BPEJ 2.10.10, čili OK..
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 12.11.2014
Myslím, že Petrovi z těch našich rad už musí jít hlava kolem... Co člověk, to názor. Pokud se mu - jak píše - na pozemek těžší technika nedostane, bude to muset udělat ručně. Pokud si to bude chtít hodně usnadnit, tak bude dělat jámy benzínovým... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika