Příspěvky uživatele - 60.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat v pařeništi, 22.7.2023
V jiném vlákně jsem dal fota práv+ sklizených rajčat. Mezi nimi Siletz a EM Champion, U Siletzu mně nepřekvapilo, že v plodech nebyly žádná semena- je to odrůda vyšlechtěná Dr.Baggetem a v nepřáznivých podmínkách (asi hlavně při teplotách pod 11 °C)... celý příspěvek >
Rezave až di fialova listy ostružin a malin, 22.7.2023
Opravdu to chce fotku. Rezavé může být rez ostružiníková, fialové opravdu relativní nedostatek fosforu, jak už tady někdo psal.            Vladimír
Změny ve fóru ++++, 22.7.2023
Nemám co k tomu říct. Příspěvek z dubna nejsem schopen najít.            Vladimír
Změny ve fóru ++++, 22.7.2023
Zkuste napsat příspěvek a k tomu dát fotky. Odešlete to jak je příspěvek přijat, tak napište jako reakci třeba :poslal jsem obrázky. Mně to tak funguje. V nových se objeví ten druhý příspěvek bez fotek a každý si může prohlédnout ty Vaše fotky v... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 22.7.2023
Zahrada.online Áno, fungovať to tu bude. Má to tu životnosť zrejme takú, aká je životnosť sem prispievajúcich. V podstate to nie je fórum v pravom slova zmysle. Je to tu viac menej uzavretá skupina debatujúcich. Dajú sa tu nájsť aj hodnotné... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 22.7.2023
Nikdy jsem neměl se vkládáním fotek nejaký problém, ani za minulého vedení webu. Dál to nechci rozebírat.            Vladimír
Změny ve fóru ++++, 21.7.2023
Ano, já jsem o to požádal. Nějak se mně to nepovedlo, nechal jsem to smazat a jak budu mít čas, tak to přepíši.            Vladimír
Změny ve fóru ++++, 21.7.2023
Co jste ode mne čekal, když v té rozjitřené situaci, kdy se na mne pořádá hon, pořádaný Vašimi kolegy z toho skvělého fóra?  Jistě jste si toho všiml. Opravdu nerozumím co jste tou chválou myslel, když je jasné, že velké části uživatelů toho... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 21.7.2023
A vyčítá Vám tady někdo, že jste tam? Nebo se Vás někdo snaží přesvědčit abyste se vrátil, Jestli ne, tak o co Vám jde? Všichni jsme svéprávní a můžeme se rozhodnout kde chceme být a co se nám... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 21.7.2023
Ferda Mravenec je úplně normální hacker, který se snaží odvrátit pozornost od IH. Vložil do diskuze příspěvek s IP, které má IH. Moc se mu to nepovedlo, protože příspěvek sice napsal ale v počtu příspěvků, které prošly diskuzí má stále nulu. Vloženo... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
Je úplně jedno jestli to je Ferda Mravenec, IH nebo Vysloužil, Rafael, Walter, všichni mají jeden jediný cíl, poškodit tento web. Dělají to tři roky a teď se s tím ani netají.  Přitom to jejich fórum je takový diskuzní spolek, který zahrádkářům... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
Takovým jako je Walter u nás říkáme poskoci. Čekají na to až je šéf pochválí, tady je problém, kerý ze dvou šéfů to bude. Vlastně je to jedno, jeden je za pět a druhý za deset bez pěti.           ... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
vyslouzil (18300) - 236.1 (?) 19.7.2023 14:26 Zrušily se soukromé zprávy". Oblíbená formulace některých účastníků ze Zahrady.com. Už zapomínají napsat jak to tehdy bylo. Usilovně se snažili prostřednictvím soukromých zpráv přetáhnout zahrádkáře... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023 Obsahuje fotku
Tady je ta příloha.            Vladimír
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
Tak si sedněte do stínu a na hlavu si dejte mokrý hadr. Až se trochu proberete, tak se podívejte na přílohu. Přečtení vám nebude asi dělat potíž, protože je to celé ve vašem rodném jazyce.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika