Příspěvky uživatele - 44.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
založení trávníku v betonových zatravňovacích dlaždicích, 3.7.2008
Troufnu si napsat pár poznatků. tento zatravňovací systém je opravdu náročný na údržbu pokud chcete mít krásný sytě zelený pažit. Důvody: pod betonovou dlaždicí musíte mít zhutněný podklad z drtě a makadmamu kvůli únosnosti když pak zasypete dlaždice... celý příspěvek >
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 3.7.2008
Malyš je vibrační membránové čerpadlo jak jistě víte. Mebrána kmitá fregvencí sítě 50hz tj 50x za sekundu.Každý kmit má určitou amplitutu = mebrána se posune dopředu a pak zpět dejme tomu v nezatíženém stavu +/- 4 mm. Pokud čerpadlo zatížíme tato... celý příspěvek >
Tiché čerpadlo, 1.7.2008
opravdu tíché bude jen ponorné čerpadlo... ale cena bude trošku vyšší... od 5000,- mrkněte třeba na stránky pumpa CZ a nebo dejte vyhledat. Co mě fakt zaráží je malé množství vody co bude k dispozici. Navíc srážek není mnoho a na zavlažování trávníku... celý příspěvek >
skvoři, 1.7.2008
Jiřiny ani lilky nemám a proto mi škvor nevadí je fakt, že je to né zrovna pěkný tvor ale já mu vděčím za práci, kterou dělá mšice mu fakt šmakují :-) posuďte sami... celý příspěvek >
Mšice a jak na ně, 1.7.2008
takové ty bílé flíčky na listech pod škvorem tak to jsou vysáte uschlé mrtvé mšice
Mšice a jak na ně, 1.7.2008 Obsahuje fotku
Takže fotku přikládám sice je lehce rozmázlá ale vidět to je :-)
Mšice a jak na ně, 30.6.2008
jak nahraji fotky z mobilu do PC tak sem hodím toho škvora přistěženého jak si vesele hoduje :-)
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 30.6.2008
dobrý den, tak hecht jako čerpadlo bych nebral... z levných bylo dobré pedrolo je sice italské pár jsem jich instaloval některé před 10 lety a fungují všechny.Hřídel je nerez oběžné kolo plast těleso litina. Z.M.
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 30.6.2008
malyše kupte v železářství co nejblíž od bydliště kvůli případné reklamaci sichr je sichr Z.M.
zablokovaná brzda motoru, 30.6.2008
pardon špatně jsem četl.Takže u elektrické sekačky bývá často vadný rozběhový kondenzátor a motor jen vydává vrčivý zvuk ale nerozběhne se. Může být i poškozené vinutí motoru. Když sundáte horní kryt tak vedle motoru je takový váleček od kterého... celý příspěvek >
zablokovaná brzda motoru, 30.6.2008
Kontrolovali jste bowden který vede od páky brzdy k motoru? může být vyskočený, zarezlý, utržený... Bezpečnostní brzdu bych v žádném případě nevyřazoval z provozu!
Elektrické vyžínače, 27.6.2008
zkuste zavolat do servisu který opravuje víc značek i flymo a zeptejte se na konstrukci. myslím že oni vám můžou oběktivně říct jaká je kvalita a poruchy.
Elektrické vyžínače, 27.6.2008
opravoval jsem. vyžínač Black decker jehož majitel slušně zachází s nářdím. tento vyžínač vypadal vzhledově jako nový. Závada: roztavená ozubená plastová řemenice a vlivem teploty špatná sousosost hřídele motoru vůči řemenici. Uložení motoru v... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 26.6.2008
a co tak si nechat udělat mezikus z nějaké trubky místo startovacího mechanizmu a startovat koženým řemenem jako kdysi..
koupe hadice 3/4 na zahradu, 26.6.2008
jak budete v tom železářství tak berte jen hadici která je uvnitř černá jinak vám zaroste řasou i s postřikovačema tzn. žádná průhledná.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika