Příspěvky uživatele - 44.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
Ted jsem se díval na ceny a docela solidní rozdíly... někde ho mají za 2800,- a jinde až za 3990,-!
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
Tak to bude stačit. Z.M.
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
Zvládl i 3cm tlustý stonek od bodláků sice ne naráz ale postupně ho ta struna rozpárala ale to je extrém na to stavěný určitě není. Pokud tam máte lán kopřiv tak bude lepší křovinořez s nějakým vhodným kotoučem. Spotřeba struny by byla značná. Já... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
Je to jen strunovka kotouč na něho nedáte. Dělám s ním 1x za měsíc cca 1 hodinu v prudkém břehu fakt je, že mě pak malinko bolí zápěstí od držení. S křovinořezem jsem neporovnával, ale možná by mě zase bolely záda z jeho vyšší hmotnosti. Rozhodnutí... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
Me naprosto vyhovuje a má jen 3,5kg takže se s ním dá dělat i jednoručně. řídítka jsou u křovinořezů, kde je hmotnost nad 5 kg a jsou na težší práci to je bezdebat. Nemá spojku takže hlava se točí i na volnoběh a můžu opatrně sekat u zdi a nebo těsně... celý příspěvek >
Sekačka (kosačka) - predný vs zadný náhon, 30.7.2008
Je to logické jak píšete o nadlehčování přední nápravy zejména ve svahu. Mám zadní náhon a občas by se hodil i 4x4...mám totiž svažitou zahradu a nerovný terén.
Jak používat rotavátor (Misho), 30.7.2008
Rotavátor opravdu hodně pomůže neznamená to však že se s ním nezapotíte... Kolečko můžete dát pryč a nebo ho nastavit do vyšší polohy pokud to lze. Při rotávátorování držíte stroj pevně za řídítka a podle potřeby zatlačíte na řídítka, aby radlička... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
Mám partner COLIBRI už 2 roky zatím žádný podstatný problém pouze orezla trubka v které vede náhon strunové hlavy tak jsem ji natřel základem. Vyjel jsem zatím tak 7L paliva. Strunová hlava je kvalitní sekám s ním i 3cm uschlé stonky bodláků. Ano,... celý příspěvek >
Elektrická stříkací pistole, 29.7.2008
Tak jsem si vzpoměl, že se vyráběla stříkací pistole která se připojila na "výfuk" vysavače stříkal jsem s ní motorku a výsledek byl dobrý to je tak 20let. Momentálně používám kompresor co jsem dělal 2 válec nádrž 40L motor 2kw a stíhá živit jak... celý příspěvek >
povinnosti vlastníků pozemků, 28.7.2008
Mám dva sousedy 1 je otrokem trávníku, 2 staví domek a kolem baráku má 2 metrovou lebedu bodláky a různý bordel.. Já mám louku cca 2000m, kterou seču když doroste cca 40cm. Se sousedem č1 jsme nadávali na souseda č2 jak na všechno kašle. a pak jsem... celý příspěvek >
KG trubky - sání, 25.7.2008
Nejdřív si zjistěte, zda ten fekál to nasaje při délce hadic 30m.Je tam převíšení? Po vysátí by bylo nutné hadici důkladně propláchnout. Gumex prodává tlakosací hadice pro fekálie a vodu.IFSD z materiálu SBR Cena je u průměru 110/124mm 773kč / m.... celý příspěvek >
může se teď něco sázet, 25.7.2008
díky Z.M.
může se teď něco sázet, 25.7.2008
Cibuli na přezimování? Prosím o vysvětlení. Jako zasadím semínka cibule nechám přez zimu v zemi a příští rok mám cibuli? A nebo budu sklízet lůetos na zimní uskladnění? Promiňte hloupou otázku... Z.M
Elektrická stříkací pistole, 22.7.2008
Za bývalého režimu jsme měli elektrickou východoněmeckou stříkací pistoli a nezvládla ani nastříkat radiátory. Vibrační čerpadlo se vychodilo velmi rychle. Pokud to myslíte se stříkáním a lakováním vážně a chcete mít dobré výsledky, tak řešením je... celý příspěvek >
Svářečka x invertor, 18.7.2008
ano, dá Z.M. u silnějšího materiálu nad 4mm je nutný předehřev. Těsně před svařováním očistit svařované plochy čistým drátěným kartáčem. Pozor při svařování hliníku není dobře vidět kam zatéká svarový kov takže to není jednoduché.Použijete samozřejmě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika