Příspěvky uživatele - 126.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 13.12.2020
Ráda bych tady nakousla otázku zalévání podmokem x svrchu. Možná si budou zkušení pěstitelé klepat na hlavu, ale toto je moje zkušenost: Když jsem předloni zalévala venkovní květináčová rajčata výhradně zespodu, při likvidaci jsem si všimla, že... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 13.12.2020
Molice jsem letos na jaře měla taky, netuším, kde se vzaly - rajčata ze semínek, žádné pokojovky, a v únoru to začalo. Netušila jsem, kam až to může dojít, tak jsem se po prvním postřiku Mospilanem tvářila, že tam nejsou a utěšovala se tím, že... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 13.12.2020
Ještě k opylování při nižších teplotách - loni jsem slíbila Vladimírovi, že dám vědět jak dopadla moje rajčata: kvůli nedostatku místa jsem některá dala v půlce dubna do pařeniště, část už začínala kvést a teploty měly nižší než 11° vcelku běžně,... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 5.12.2020
Díky Milane, nevadí, tak bude až napřesrok nebo jindy, o nic nejde. Za amerického oranžáka budu taky ráda, ať je sranda a můžem porovnávat, když nás to bude pěstovat víc ... hledala jsem tvojí emailovou adresu a nenašla, i když jsme si loni... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 3.12.2020
Je to tak chystám výsev prosinec / leden, jak budu stíhat. Ale jen pár rostlin, asi tak 6 a rozhodně samé nízké: Maglia rosa, Heartbreakers a Mongolskyi Karlík, ještě jsem to úplně nepromyslela... Jinak ještě - Milane, četla jsem vaše... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 17.11.2020
Ahoj Milane a ostatní, ano, Elen to potvrzuje , proto Elen ještě letos nezasela Zatím mám dost vyžití venku na zahradě, pak potřebuju chvíli, abych na tu spoustu práce zapomněla, ale pak... pak... pak to stejně zase přijde
Phytophthora infestans, 24.10.2020
Děkuju za potvrzení plísně bramborové - mátlo mě, že postupovala hodně pomalu.  Stříkala jsem 2x Ridomilem, někdy konec července a pak srpen, pečlivě odstraňovala podezřele flekaté části rostlin a např. veškerá keříková rajčata šla pro jistotu... celý příspěvek >
Phytophthora infestans, 23.10.2020 Obsahuje fotku
Prosím znalce o posouzení, jestli je to plíseň bramborová nebo něco jiného. Děkuju, Elen
Brusince zasychají květy, 6.9.2020
Opravdu nikdo nevíte, proč květy zasychají? Čekala jsem na druhou vlnu kvetení teď na podzim, ale je to pořád stejné, nebude z toho ani kulička. Napadlo mě ještě přesadit je do květináčů (možná i samozalévacích?), máte je takto někdo? Daří se jim?... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 4.9.2020 Obsahuje fotku
Evo, moc děkuju za seznam, začnu shánět a zkoušet Jen pro ilustraci přidávám fotku jednoho svého rozpraskaného bifteku, není to z dneška, po deštích a chladných nocích, je to někdy z půlky července... Klasická rajčata občas prasklinku samozřejmě... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 3.9.2020
Děkuji Jano a Vladimíre za odpovědi. Je jasné, že si to každý musí vyzkoušet sám, ale věřím, že pokud zkušený pěstitel o něčem řekne, že je s tím spokojený, tak to asi úplně blbé nebude pro nikoho Letos jsem si pro sebe zkoušela hlavně běžně... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 2.9.2020
Děkuju... nechcete se podělit i o názvy odrůd, se kterými máte dobrou zkušenost? Dívala jsem se do svých poznámek a máte pravdu, bifteky nedozrávaly později než jiná běžná rajčata, byl to jen můj pocit. A ano, první Marzano bylo až tak 3 týdny po... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 2.9.2020
Tak biftekovou diskuzi si také ráda počtu a přiučím se Mám s nimi jen málo zkušeností, spíš rozpačitých:  - trvá dlouho, než dozrají (riziko plísně + to nekonečné čekání) - až třetina plodu je rozpraskaná a jakoby nedozrálá, že se... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 4.8.2020
Polníček je takový ňimravý, to rozhodně , sklízím celé rostlinky, průběžně probírám řádky. A se zeleninou to dělám jako Vy, jen nedávám morké noviny (bála bych se tiskařské černi), ale mokrý hadřík, plenku nebo kapesník. Tak to uchovávám i v lednici,... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 3.8.2020
Vladimíre, taky jsem si loni říkala, že zkusím něco ozimného: Polníček jsem sela jsem začátkem září, konzumní velikosti dosáhl koncem října, ještě v prosinci byl krásně zelený, zatímco Humil už žloutl (ani jedno jsem nezakrývala netkankou), pak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika