Příspěvky uživatele - 121.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předpěstování košťálovin, 11.2.2019
Moje kedlubny už taky vylezly, ale místnost s teplotou kolem 12-15 st. bohužel nemám... tak jsem je dala na okno na chodbu, kde je teď jen 7 st., tak uvidím co z toho bude...
Předpěstování košťálovin, 4.2.2019
Při jaké teplotě to budete mít a kde prosím?
Paprika Rodrigo, 30.1.2019
Pane Vašku, letos jste začal s výsevem paprik poněkud dříve oproti minulým létům (viz vaše příspěvky r. 2017 a 2018). Co Vás k tomu vedlo? 
Papriky 2019, 16.1.2019 Obsahuje fotku
Pro mě teda Hamík patří k nejlepším a nejchutnějším paprikám. Každý rok pěstuju několik rostlin. U nás se mu daří spíš venku než ve skleníku, pěstovala jsem ho i v květináči. Další odrůdy Monanta a Eva. Ještě jednou letos zkusím Bajku.
Frigo sadba jahod, 15.1.2019
Nejste se Salsou spokojen?
Broskvoň Harnas, 7.1.2019 Obsahuje fotku
Máme tuto broskev od roku 2014, zakoupeno v Uh. Ostrohu, podnož Rakoniewická. Broskve jsou to vynikající, sladké s výraznou chutí i vůní. Loni zrály začátkem července. Pěstujeme na JV Moravě, cca 220 m n.m.
Supermarketová paprika, 5.1.2019 Obsahuje fotku
Monanta je výborná, chutná a hlavně raná paprika. Pěstuju z bílých už jen tuto.
Rajče jako Bajaja, 7.12.2018 Obsahuje fotku
Omlouvám se, ale upřesňuju odrůdy rajčat na fotkách, ta fotka zelených rajčátek je odrůda Vilma. Bajaja je nižší a převislá, nemusí se vyvazovat. Druhá fotka s červenými plody je odrůda Bajaja. 
Rajče jako Bajaja, 7.12.2018 Obsahuje fotku
Klidně ji, Vladimíre, použijte kdekoliv. Ještě jsem našla jednu.
Rajče jako Bajaja, 7.12.2018 Obsahuje fotku
Co se týče chuti, tak bych řekla, že jenom sladké určitě není, trochu mi připomínalo chuť Startu, takže i ta pikantnost a listy má normální rajčatové.
České sady po sklizni 2018, 27.11.2018
Tomu docela věřím... v září jsme si byli sami natrhat jablka na jedné farmě v okolí (okres Hodonín) za 2 koruny za kilogram. Ve výkupu jim prý nabízeli stejně nebo snad i míň, tak raději vyhlásili samosběr. 
Rajče jako Bajaja, 19.11.2018
Doporučila bych Vám odrůdu Strillo F1 nebo Bejbino F1. Co se týká odrůdy Perun, tak ta mně vůbec nechutná, ale můžete ji určitě pěstovat i ve skleníku. 
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 6.11.2018 Obsahuje fotku
Inspirovaná několika diskutujícími a jejich fotkami plodů kaki jsem od dnešního dne majitelkou odrůdy Jiro. Zatím plánuji přesadit do většího květináče a příští rok se uvidí. Už teď ale přemýšlím o další možné odrůdě. Lokalita JV Morava 220 m n.m.
Tomel pro republiku, 4.11.2018
Má někdo zkušenosti s odrůdou Jiro?
Tomel pro republiku, 3.11.2018
Pane Hlavatý, už jste sklidil nějaké kaki?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika