Příspěvky uživatele - 167.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychanie stareho kra revy, 3.7.2018 Obsahuje fotku
ahojte pani, v priebehu par dni mi zoschol stary ker. prikladam foto, viete identifikovat problem a poradit riesenie? mna napadlo ako prve obrat urodu - hlavne zachranit ker,..
Co chýba vinicu, 22.6.2018
pan SPCH, vasa odpoved je smerovana na mna? nedostatok vody sa mi nejak velmi nezda, kedze je to stary ker..
Co chýba vinicu, 19.6.2018 Obsahuje fotku
Ahojte, nedostatok horcika?
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 19.6.2018
dimilin, integro,..je pre malospotrebitela dostupne este nieco podobne?..co nelikviduje uplne vsetko 
Jablone na skladovanie - doporucene odrody, 18.6.2018
admiral 5ks na jesen vysadene, niektore "navyse" konariky som zatazil a ohnul dolu, tak mozno bude buduci rok aj prvy vlastny :) ...tento rok som mal par admiralov (nie vlastne), ale s tou skladovatelnostou to az take dobre.chutovo super, opticky... celý příspěvek >
Broskyňa - čo s ňou?, 13.6.2018 Obsahuje fotku
Ahojte, nechcem zakladat nove vlakno, kedze nazov tohto vlakna a moja otazka su vlastne rovnake. mam Redhaven na broskynovom semenaci, zlte listy, slabe prirastky, 4 postreky zelezom a aj pomerne dost siranu amonneho..oplati sa stromcek... celý příspěvek >
Listy jabloně - pokroucené, křehké, děravé, olámané, 13.6.2018 Obsahuje fotku
Strupovitost/chrastavitost, Vera, takto vyzera na plodoch..
Uz nekde uzraly tresne?, 13.6.2018 Obsahuje fotku
Regina, podnoz gisela 5, okres Nitra.
Nejranější odrůdy meruněk II, 8.6.2018
michal, zacnem od konca. stare marhule zarodili aj v 2012 (tusim vtedy bol silny mraz?), resp co si pamatam tak poslednych 10 rokov na jedlo z nich bolo vzdy - ale su medzi domami. springblush, madarska aj bergeron su rovnako stare ale... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 7.6.2018
Dobry den pan Poleha, neviem ci myslite mna, kedze som zasadil na jesen 5 admiralov, a aj 4 topazy :) admiral aj topaz nam chutovo vyhovuje velmi, myslim ze dat z 30 jabloni 5x admiral a 4x topaz nie je na skodu, ale uvidime aka bude realita.... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk II, 7.6.2018
michal, ano, postrekoval som 2x. prvy postrek bol 2-3 dni pred zaciatkom kvitnutia marhul, springblush mi kvitla prva. druhy postrek viac ako tyzden po odkvitnuti springblushu (ked odkvitla moja posledna marhula). v oboch pripadoch som pouzil... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk II, 6.6.2018
u nas mal spring blush uspech, takze poziadavka rodiny je vysadit este jednu..rozmyslam na jesen medzi Radkou a Leskorou (zaroven vyplnia cas medzi springblush a mdaraskou+VP - vp este nemam, bude na jesen). Vyborne recenzie tu na fore su na... celý příspěvek >
Uz nekde uzraly tresne?, 5.6.2018
dakujem za reakciu aj ked ste Milos, a nie Petr :) rivan u mna zabodoval velmi (uz sa s tym opakujem), ale fakt sme si na nich pochutili, skratka 1. ovocie v tom roku. je presne o mesiac skorsi ako moja stara ceresna. na burlata a karesovu sa... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 1.6.2018 Obsahuje fotku
31.5.2018 a spring blush v nitre je uz jedle, wauu
Uz nekde uzraly tresne?, 31.5.2018
Petr, rivan mi uz zarodil, karesova a burlat su od len jesene na mahalebke, ked si najdete cas, dajte porovnanie rivan/burlat/karesova :) len tak pre zaujimavost a tiez to viete aj pekne popisat ;)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika