Příspěvky uživatele - 205.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pnoucí růže, 15.6.2008
Ano, ale... pouze růže rostoucí v kontejneru!!! I tak to není zrovna nejvhodnější doba, zastavíte a zabrzdíte jí v růstu právě v době, kdy potřebuje tvořit dřevo pro příští rok. Navíc léto bývá chudé na vodu a nezakořeněná rostlina to bude mít... celý příspěvek >
povadlá poupata, 15.6.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den Blanko, zeptám se... vadnou jenom poupata a rozvíjející se květy, nebo i plně rozkvetlé? Neodpadávají povadlá poupátka? Nevypadá to trochu jako na fotce?   Potom by se jednalo o útok květopase, drobného broučka z čeledi... celý příspěvek >
jméno této anglické růže?, 15.6.2008
To co tipuje Vlaďka je velmi pravděpodobné, "Eden Rose 85" je v ČR rozšířená, je vzrůstná (někdy pěstovaná jako pnoucí), typické je pro ní zelenavé poupě, které v nejranější fázi není zrovna vzhledné a tak nedává tušit, jak nádherný květ se z něj... celý příspěvek >
pro ZAHRADA.cz, 15.6.2008
milá ZAHRADO děkuji za vaši odpověď, než jsem dopsala a odeslala svůj příspěvek, už tam byla Vaše reakce. Takže asi opakuji jedno a to samé. 
Mšice na růžích, 15.6.2008
ukončeme tuto diskuzi, není nikomu užitečná a mšicí se netýká. Můj příspěvek nebyl adresován paní Listiakové z Anglie, která si na mšice nestěžuje, ani, jak sama píše, není pěstitelka, jen se snaží poradit zkušeností svých kolegyň. Reagovala jsem na... celý příspěvek >
Mšice na růžích, 14.6.2008
Pro hosta 76.122 - omlouvám se, ale musím se bránit... Moje poznámka reagovala na postesk Daniely, tam byla také připojena, ale jak jistě víte, příspěvky v diskuzi se řadí chronologicky 
neznámá růže paní Preclíkové, 13.6.2008 Obsahuje fotku
Zdravím Vás, tak jsem v mezidobí pokračovala v pátrání a troufnu si tvrdit, že Vaše růže už nebude bezejmenná.... Podle všech znaků (stáří, výška, odstín růžové, a typická vlastnost (neotvírání) květu) se pravděpodobně jedná o českou růži šlechtitele... celý příspěvek >
Mšice na růžích, 13.6.2008
Vy v Anglii holt máte smůlu..., zase máte mírné zimy. Zato ostatním účastníkům diskuze tady v Čechách, letní vedra s mšicemi pomohou.
Mšice na růžích, 13.6.2008
Konec řádění mšic zajistí také prudký lijavec (třeba při bouřce) a teploty nad 30°C, při kterých hynou.  Takže vydržte, letní vedra a následné bouře je zničí.
postřik na padlí, černou skvrnitost a rez růží, 13.6.2008
Výrobci většinou uvádějí, že k účinnosti stačí doba působení 4 hodiny...
postřik na padlí, černou skvrnitost a rez růží, 13.6.2008
Baycor je i na padlí na černou skvrnitost a také učinkuje na rez růží.     Výhony v žádném případě nestříhejte, oslabujete růži ještě víc. Na vrcholech se právě bude snažit vytvořit náhradní zdravé listy.  Pokud odstraňovat,... celý příspěvek >
o jakou jde ruzi? Poradite?, 7.6.2008
Já vám na tuhle otázku neodpovím. Nepřipomíná mi žádnou, kterou bezpečně znám a poznám podle jednoho květu. Vždyť těch kultivarů je tolik a leckdy se liší jen nepatrně (nebo vůbec)... Na veřejné otevřené... celý příspěvek >
Řez šípkové růže po odkvětu, 7.6.2008
Klidně jí zkraťte, ať se Vám nerozláme. Teď po odkvětu má období růstu a silně nabyde na objemu. Tvarovací řez jí nevadí, zareaguje na něj novým obrostem na příští rok.       Lili
řezání do vázy, 7.6.2008
Řezání do vázy jednoukvetoucím sadovým růžím nevadí. Pokud jsou to růže, které opakují kvetení, tak jim naopak odstřižení květů urychluje násadu nových, což platí i pro odkvetlé květy. Teď v červnu můžete řezat libovolně, ale v září už... celý příspěvek >
Žluté listy na růžích, 5.6.2008
Zdravím Davide, o chlorózu z nedostatku železa se na sto procent nejedná. Spíše to popálení nějakým postřikem (někdy ani nemusí být příliš silný, stačí aby na něj zasvítilo slunce, pozor na postřiky obsahující síru, spálí rostlinu při teplotách nad... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika