Příspěvky uživatele - 207.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní kala, 5.6.2009
Prosím mohl by mi někdo poradit? Mám kalu doma, je ve chládku a pravidelně jí zálévám. Ona je, však zvadlá a květy jí hnědnou, i ty nové... tak nevím co s tou chudinkou mám dělat?Poradí mi někdo prosím.
Nektarinka Harko, 28.5.2009
Dobrý den, moc děkuji za rady. Stromek jsem zastříhla a ponořila na 4 dny do sudu, vyrašili lístečky. Zasadila jsem jí zpátky a doufám, že poroste dál. Děkuji Kežlínková
Nektarinka Harko, 14.5.2009
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Začátkem dubna jsem vysadila nektrarinku Harko a zatím nic nedělá, žádné lístečky nic, jen holé větve. Je něco špatně? Děkuji
Doba výsadby vřesů a vřesovců, 10.5.2009 Obsahuje fotku
přikládám fotografii mého vřesoviště...
Doba výsadby vřesů a vřesovců, 10.5.2009
Dobrý den, vřešoviště je dobré zakládat v červenci, srpnu nebo září. V této době se dá na trhu zakoupit nejvíce druhů rostlin v dobrém stavu a je také vidět barva květu. Vřešoviště potřebuje slunné, nepodmokřenné stanoviště. Do normální zeminy... celý příspěvek >
Co s Gerberou z Lidlu?, 10.5.2009
Dik, uz je na vychodnim:)
Co s Gerberou z Lidlu?, 9.5.2009
Ja mam gerberu na okne na vychod,.Ewa
Co s Gerberou z Lidlu?, 9.5.2009
Diky za odpoved! Uz je za oknem - na jih. Muzeme dat i na vychod, co je lepsi?
Uštípané vršky rostlin, 9.5.2009
Dobrý den. Mám uštípaná vřšky rostlin mladého hrášku, ale rostlinka leží na zemi a k semenu je důlek cca o 2-3cm a semeno vyžrané a zůstavá tam jen ta lupka. Zkusila jsem záhon zakrýt textilií, kdyby byl pachatel nějaký pták, ale i pak pod látkou to... celý příspěvek >
Co s Gerberou z Lidlu?, 8.5.2009
dobry den.mam gerberu od konce ledna i ted prave kvete uz potreti.Po odkvetu ostrichala jsem kvety uplne, zalila jsem hnoivem na kvet, za par dnu bylo videt poupata, stejnie jak u pampeliski.Tak jsem udela po druhe, a znovu kvete.Mam ji na okne v... celý příspěvek >
Co s Gerberou z Lidlu?, 7.5.2009
Dobry den, manzelka koupila Gerberu v Lidlu. Mela dva krasne kvety, ktere dost vydrzely i hodne poupat. Je v mistnosti pri bezne pokojove teplote, kvety odkvetly, ale poupata zvadla. Jinak listy ma pekne a celkove vypada zdrave. Nevite co s tim, aby... celý příspěvek >
Převislý modřín, 3.5.2009
Krásný den.. děkuji za reakci.. ale vzpoměla jsem si na školní dobu a uvědomila že je to opadavý jehličnan.. tudíž a jelikož bych se ráda pokusila o minimálně bezúdržbovou zahrádku, s tím jehličím by to asi nebylo ono.. Jsem zahradník kozel a tápám.
Převislý modřín, 29.4.2009
Chtěla bych si zkusit vypěstovat převislý modřín, prosím o radu jak na to?  Děkuji A.
Dracena marginata - bily povlak mezi listy, 23.4.2009
Diky za reakci! Kdyz vydrzi, dobre, kdyz ne, tak se svet nezbori:). Jeste mi ale zadna kytka neodesla:). Zdravi Vas Sterba
Dracena marginata - bily povlak mezi listy, 20.4.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, taky mam lehky problem s dracenou - vloni na jare jsem ji na vrcholu seriznul, odrezek dal do vody k oknu, krasne pustila dost korenu. Zasadil ji do koupeneho zahrad. substratu a od te doby zivori a ma na listech nejake nazloutle fleky.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika