Příspěvky uživatele - 51.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Haroma, 3.8.2017 Obsahuje fotku
Haroma sa začína vyfarbovať zároveň s domacou velkoplodou.
Harbella, 3.8.2017 Obsahuje fotku
Keď pridem po 2 týždňoch domov vždy ma poteší keď vidím dozrievať nejakú novú odrodu tu je Harbella nádherné velké plody tiež dost dobre odolala jarným mrazom.
Joganta nr.7184, 3.8.2017 Obsahuje fotku
Prvé plody tejto odrody sú nadherne velke krasne vyfarbené, nádherná úroda tato odroda vydržala bez problemov jarné mrazíky.Musím mať pri každom stromku železnú tič a upevnené motuzom inak by mi vetry zlamali mladé stromky.
Kráľovná Viktoria, 23.7.2017
Peter Babinec to je ale náhoda ja som z Bíňoviec.
Toptaste, 23.7.2017 Obsahuje fotku
Pan 230,196 Totaste rodí bohato každý rok aj toto jaro vydržala mrazíky prave sa začína vyfarbovať. 
Ringlota Evička, 23.7.2017 Obsahuje fotku
Vruble som dostal pred 3rokmi od pani Evi Šidovej pracovala vo výskumnom ústave Bojnice, mala rozpracovanú túto odrodu, išla na dôchodok odrodu si zobrala domom nestačila byť uznaná výskumak postupne prepustil časť ľudí genofond zrušil parcely predal... celý příspěvek >
T 1, 22.7.2017
To sa Peter tažko zistuje, keď dostaneš vrúble alebo zoženieš hotový stromek nikto ti nič nepovie až postupom času sa dopatrame z akého križenia vznikli.Ale kámoš zo Žiliny už ma T 2, T 3 ten ich má od šlachtitela meno neprezradil slúbil keď mu dam... celý příspěvek >
Anegat, 22.7.2017 Obsahuje fotku
Bliží sa čas koštu.
IT 10, 22.7.2017 Obsahuje fotku
IT 10 dalšia novinka ktorú som dostal velmi velké slivky, zasa musím počkať na chuť. vlasnosti.
T 9, 22.7.2017 Obsahuje fotku
T 9 je dalšia odroda zo slivkovej tečkovej rady, je nadherná velká zistil som kto má dalšie tečka na jar budú vrúble. Som zvedavý keď dozreje na chuťové vlasnosti.
T 1, 22.7.2017 Obsahuje fotku
Dúfam že už tento rok okoštujem z tejto slivky.
Vistarich, 22.7.2017 Obsahuje fotku
Vistarich bez problemov vydržal jarné mrazi, začína chytať farbu len tej vody keby bolo aby sa plody pekne zvädčili.
Lipnická švestka, 22.7.2017 Obsahuje fotku
Lipnickú mám druhým rokom mala 3 plody zostal len jeden podoba sa na plod duranzie. 
Švestka Topfive, 21.7.2017 Obsahuje fotku
Topfive sa nadherne vyfarbila nepoškodili ju zimné ani jarné mrazi, pldy má tento rok raz tak velké čo ma prekvapilo vôbec nieje zavlažovaná podpnik mirobalán okolo nej všetko súché.
Vanilacot, 21.7.2017 Obsahuje fotku
Konečne po 2 týždňoch môžem koštovať marhulky ktoré na mňa počkali a nehnili, madarská suchá na druhý deň hnije to isté velkopavlovická tolko ospevovaná zahradkari mi volajú špatný rok malo štavy plody malé, kvasi špatné.Na mňa marhulky počkali nové... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika