Příspěvky uživatele - 248.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana ořešáku před mrazem, 5.4.2017
Domeček nemá akumulaci a tak pomůže stejně jako těsný obal novinami. Pokud by měly hrozit mrazy pod -3°C, pak jedinou ochranou bude na špičák nasunout 150 mm trubku. Do ní mezi špičák obalený novinami a jednu stranu trubky zasunout postupně nad sebe... celý příspěvek >
Poradte, co nasadit do pruhu k domu, 5.4.2017
Vystřídal bych levanduli s Brslenem fortuneovým. V době, kdy nebude levandule příliš pěkná (po ostříhání, v zimě,...) stáhne pozornost panašovaný brslen a potěší oko. SfK.
Nenaruší kořenový systém kanalizaci a vodovodní potrubí?, 5.4.2017
Pokud by se mělo potrubí (či kabely aj vedení) opravovat nebo vyměňovat, pak výkop nutně poruší kořeny stromu a ten se pak může vyvrátit. Základní řešení je, strom tak blízko nesázet. Alternativou je použití chrániček. Tj budete mít potrubí v potrubí... celý příspěvek >
Zloutne mi cesnek, 5.4.2017
To co je na fotkách je virová žloutenka. Letos s tím už nic neuděláte a na příští rok si kupte sadbu bezvirózní. SfK.
Ochrana ořešáku před mrazem, 5.4.2017
Pro jistotu bych udělal u paty vyšší hrůbek, tak 25-30 cm vysoký. Když pomrznou listové pupeny nad hrůbkem, tak se dá vždy střihnout na probuzení spících oček dole u paty špičáku. Obecně bych ale nedělal domeček, co vše ještě přirychlí, ale na... celý příspěvek >
Znáte jméno rostliny? Je jedlá?, 5.4.2017
Není jedlá. používá se do suchých vazeb. Je to dvouletka a kvete druhým rokem (tedy letos pokvete to co máte nafoceno). Hledejte pod názvem Dipsacus fullonum. SvK
Zmrznutie Bobkovišne lekárskej, je to trvale poskodenie?, 5.4.2017
To ano Josefe, z bobkovišně je nesmysl dělat zástěnu. Je otázkou, jestli zahrada má mít "přesah" nebo končit "hřbitovní zdí". Katalogový projekt je vše, vo mám v PC a dá se s tím udělat "Ctrl+C Ctrl+V".... Zpraidla za málo peněz je výsledek v... celý příspěvek >
Zmrznutie Bobkovišne lekárskej, je to trvale poskodenie?, 4.4.2017
Jste dobrý klient (pane xxx.xxx.252.245), když se necháte vmanipulovat do zakázky, která dá nejpolehlivější zisk pro realizační firmu. Je spousta alternativ od mahonu, přes brsleny, kaliny, svídy,... až k bobkovišni. Bohužel nejlevnější kultivary... celý příspěvek >
Jaký je to stromek? (z pecky), 4.4.2017
Nevím jak u Vás, ale u mne na takovýchto úživných mírně kyselých úhorech ve stínu pod lískou klíčí Impatiens parviflora. Taky jsem se v prvních letech radoval, že mi klíčí višně z rmutu po lisování šťávy za studena. Vemte žiletku a řízněte stonek... celý příspěvek >
Jaký je to stromek? (z pecky), 4.4.2017
Podle množství to bude spíše plevel než semenáčky z pecek. Jednak by takovéto množství pecek objevila nějaká myška a druhak v kvasu je natolik anoxické prostředí, že si žádná pecka neuchová klíčivost déle než 5 dní (a tak krátce vedené kvasy jste... celý příspěvek >
Vyhlazení stromů hryzci, 4.4.2017
Louh sodný funguje pouze na lehkých půdách a jen proti krtkům. Není to o poleptání krtků, ale o zničení populace žížal, které jsou jejich potravou. Proč by byl krtek na zahradě, kde bude trpět hlady, když může být v sousedovic kompostu znehybněn... celý příspěvek >
Ako na prve osetrenie travniku?, 4.4.2017
Ono na jaře, dokud není tráva vysoká se oba údaje nevylučují. O 1/3 průměrného listu může být o 1/2 listků nejvyšších. Důležitější než výška je, aby nůž sekačky byl ostrý a ponechaný zbytek pod místem sekání nebyl užmoulaný "štěteček". SfK.
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
U každé druhé dopravní nehody je přítomen dopravní policista. Myslíte si, že dopravní policista je příčinou dopravních nehod? Pokud ne, pak ošetřujte proti mšicím a nikoliv proti mravencům. SfK.
Slepice a mravenci, 4.4.2017
Slepice ani mravenci stromkům neškodí. Obecně je více užitečných věcí, které vyjmenovaní živočichové mohou udělat pro stromky než naopak. To že ve výběhu slepic převládají mravenci nad ostatním hmyzem je pochopitelné - ostatní hmyz je slepicemi... celý příspěvek >
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
Já osobně mravence za škůdce nepovažuji, takže proti nim žádné akce na zahradě nepodnikám. Vadí mi pouze u tchýně v kuchyni, pokud lezou do cukru. Chemstop je výborný pouze jako prostředek na výrobu signalizačních lapáků. Takovou klíněnku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika