Příspěvky uživatele - 19.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý stromek - dotaz, 18.3.2012 Obsahuje fotku
Nevím zda to bude možné určit, ale přesto se pokusím zeptat. Od mého známého jsem dostal malý stromek (viz foto), údajně odkopek, který jej dostal také od svého známého. Název je ale pro mne neznámý. Údajně je to stromek který pěkně kvete a má prý... celý příspěvek >
Psí víno - nebezpečí pro zeď?, 27.2.2012 Obsahuje fotku
Přikládám fotografii popínavé rostliny na cehlové stěně. Rostlina není olistněna a proto si nejsem jist zda se jedná o psí víno. Může mi to prosím někdo potvrdit? A ještě přidat zkušenost, zda stěny pod touto rostlino jsou ničeny. Tzn. je lepší... celý příspěvek >
Rakytník - za jak dlouho bude první úroda?, 22.2.2012
Přečetl jsem za vás: Rakytník řešetlákový byl známý pro své léčivé účinky již dávno. V lidovém léčitelství ho využívali obyvatelé Sibiře, Mongolska a některých oblastí Číny. Používal se při plicních, zažívacích, jaterních i kloubních onemocnění a... celý příspěvek >
Je to pláně?, 27.1.2012
Jabloň je to určitě a u země žádné roubování nemá. Na této zahradě nikdo asi 10 roků nic nevysadil, je to takový opuštěný kus země který se snažím zušlechtit. Kolem jsou opravdu slivoně /asi nálety /, které půjdou časem pryč, pokud se přeroubovaná... celý příspěvek >
Kaki od Starkla, 27.1.2012
Seriozní je i pan Zdenek Černoch. Mám od něj jak roubované tomely tak i asiminy a vše pěkně roste.
Je to pláně?, 26.1.2012
Děkuji všem za posouzení. Potvrdilo se moje podezření. Mám jednu jabloň která má chuťově výborné plody a z ní si nařežu rouby. Kmínek odříznout cca ve výšce asi 30 cm od nejnižších větví a tam roubovat?
Je to pláně?, 25.1.2012 Obsahuje fotku
Dostal jsem do péče starší zahradu kde roste mladá jabloň a nejsem si jist zda to není pláně. Její koruna je docela pravidelně rostlá, ale na větvích jsou dlouhé ostny. Přepokládám, že odborníci by mohli rozpoznat zda se jedná o planou jabloň, kterou... celý příspěvek >
Roubovací kleště, 19.1.2012
Kleště v Itálii prodávají na stránkách agrariagioiese.it. Cenu mají uvedenou 23 Euro. Za poštovné ale chtějí cca 50 Euro.
Zmlazovací řez starých stromů, 18.1.2012
Není roubování jako roubování. Aneb jiný kraj - jiný mrav (a jiný technologický postup při roubování starých stromů). Video.
Roubovací kleště, 18.1.2012
Tak přidám ještě jedno video s podrobným postupem roubování.
Roubovací kleště, 18.1.2012
Co říkáte na roubovací kleště vhodné zejména pro neprofesionály? Škoda, že jsou dostupné zatím jenom v zahraničí (údajně nejlevněší v Itálii). Krátké video je zde.
Samosprašný rakytník, 17.1.2012
Pro odšťavňování jsme si pořídili Hurom Slow Juicer. Je výborný na všechno drobné ovoce /rakytník, muchoivník, aronie, angrešt, rybíz, réva, atd./. Máme jej druhým rokem a je to vynikající instrument.
Slimáci, 24.3.2011 Obsahuje fotku
V minulém roce byl v lese nalezen parůžek (asi srnčí?) na kterém si hodovalo pět slimáků. Foto ohlodaného parůžku přikládám.
Prasklina kůry na třešni - 70 cm, 22.3.2011 Obsahuje fotku
Druhé foto z opačné strany.
Prasklina kůry na třešni - 70 cm, 22.3.2011 Obsahuje fotku
Takže foto až nyní.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika