Příspěvky uživatele - 3.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka kvete III, 21.3.2008 Obsahuje fotku
Tak mrazy snd polevily ve čtvtek nemrzlo a to ani v noci. Otázkou ne neutěšená předpověd na velikonoca a týden po velikonocích. Teploty: čtvrtek 20/3/08 : 13:00 4°C, 18:00 3°C, 22:00 3°C, 24:00 2°C Martin
Meruňka kvete III, 20.3.2008
Děkuji za podporu - nevzdávám to (dnes bez obrázků).  Mám meruńku již 4 roky a letos jsem si slíbil že jí konečně ochutnám - takže udělám skoro cokoliv. Na příští rok ale plánuji zprofesionalizovat svoje snažení a použiji zadeštovače.... celý příspěvek >
Meruňka kvete III, 19.3.2008 Obsahuje fotku
Tak můj boj s mrazem pokračuje. Následovala kontrola zakrytí a důkladné provlhčení tkaniny. Teploty: úterý 19/3/08 : 13:00 3°C, 18:00  -0,5°C, 22:00 -1°C, 24:00 -1°C
Meruňka kvete II, 18.3.2008 Obsahuje fotku
Tak jsme na vaši radu přikryl jeden stromek meruňky a jeden stromek broskvičky černou MOKROU folií (bílou doma nemám). Ostatní stromky jsem aspoň postříkal vodou.  Teploty: pondělí 18/3/08 : 13:00 8°C,    18:00... celý příspěvek >
Meruňka kvete, 17.3.2008
Děkuji moc za rady, mám takové stromky 3 tak to udělám u všech. Ještě mne napadlo textílii namočit a využit tak měrného skupenství vody. Myslíte že to nebude kontrapoduktivní? Nebude se to odpařováním naopak ochlazovat... celý příspěvek >
Meruňka kvete, 17.3.2008 Obsahuje fotku
Jak zachránit kvetoucí merunku s ohledem na aktuální předpověd počasí a noční teploty -3 °C?  Předem děkuji za radu Martin (středočeský kraj, 255 m.n.m.)
vanilka, 28.2.2008
No ale právě ty semínka patří do toho valinkového krému! Ten lusk můžete vyhodit. Martin
Jak zabránit předčasnému pučení meruněk, 21.2.2008
pro p. Boštičku: mohl by jste prosím podrobněji popsat jak "zadeštovat"? Modelová situace: přes den je 6°C a v na noc předvídají -3°C. Přijdu domů v 18:00 a co přesně a kdy bych měl udělat (nelituji peněz ani času)? ... celý příspěvek >
kapková závlaha Gardena - to se vyplatí ne?, 20.2.2008
pro:  xxx.xxx.76.241 Máte samosebou pravdu je to 1 atm. To pro Zdenka znamená aby si nádrž zvedl o 0,5 metru do výšky (je-li to technicky možné). Poznámka k ceně: Gardena není levné a já za výše uvedenou instalaci dal hrozivou... celý příspěvek >
kapková závlaha Gardena, 19.2.2008
Pro Zdenka: myslím že s Gardenou neprohloupíte. 4 roky používání (přes zimu je to pohoené na záhoně) a bez problémů. S napajecím tlakem cca 0,4-0,5 Atm (nádrž) nebude problém, stejně si musíte koupit redukci tlaku na 0,1Atm. Vřele... celý příspěvek >
Zkušenosti s teleskopickými nůžkami, 19.2.2008
Mám moc dobré zkušenosti s teleskopickými nůžkami. Myslím že je to dobrá investice. Stíhám s nimi nejen místa vysoko (proč proboha sebou tahat ještě žebřík), ale třeba i okrasné trávy těsně u země (vlastní nůžky jsou natočit třeba i kolmo k... celý příspěvek >
Okus zajícem - ochranná spirála, 30.1.2008
Já jsem to už někdě myslím zmiňoval. S výhodou používám ochranné plastové spirály. Jednoduše se navlékají a zajíci nemají šanci. Kdyby jste měl zájem tak mi jich pár desítek zůstalo nepoužitých. Jinak ty stromky bych asi vysadil znovu. Myslím že to... celý příspěvek >
měsíční jahody, 29.1.2008
Mohu se podělit o zkušenost z pšstování mesíčních jahod. Můj 6-ti letý syn si je vysel v lednu do květináče na parapetu ze semínek koupených v OBI. Tak po 6 týdnech jsem mu rostlinky  pikýroval do sadbovačů no a v květnu byly na záhonu.... celý příspěvek >
Ochrana proti okusu zvěří, 22.1.2008
Loni jsem koupil takové plastové spirály (UV stabilní) a jsem s nimi moc spokojen. Jsou vysoké 70 cm což ve vašem připradě asi na srnky stačit nebude, ale proti králíkům bohatě. Martin
jak změřit ph půdy lakmusovym papirkem, 18.1.2008
Nemáte někdo kontakt v Praze na komerční měření živin, PH a pak v půdě? Máte s zím zkušenosti? Je to včetně oporučení? Díky Martin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika