Příspěvky uživatele - 117.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Měď v rajčeti, 28.8.2015
mám dotaz.je možné, že píchnutý měděný drát ve stvolu rajčete ošetří rajče proti plísni?nekontaminuje rozpuštěná mědˇplody?děkuji za vaše názory
Řez letošních vyrašených roubů, 27.7.2015
potřeboval bych zapěstovat letošní rouby.jsou už víc jak metr dlouhé amám pocit, že to chce zakrátit.jak postupovat třeba u tříočkového roubu.děkuji předem za jakoukoli radu.
Spálená jabloň, 20.6.2015
jak řešíte obaleče a padlí vmokrém roce kvalitu nezajistí ani rezistent
Rez hrušňová - vím jak na ní, 25.4.2015
discus není zrovna nejlepší volba.doporučuju při narašení topas, růžové poupě horizont, počátek růstu nových výhonů ortiva
Odmechování trávníku, 8.4.2015
zkuste kamex (draselná sůl) je to takový červený granulát. je to údajně 100%
Mrazu odolné merunky do vyšší n.v. kolem 600 m, 23.3.2015
připojím ještě jeden poznatek.kamarádovi jsem doporučil kanadské mrazuodolné odrudy meruněk.po první sklizni a ochutnávce plodů jsme se schodli, že v chuti se velkopavlovické nic nevirovná.a tak i z rizikem zmrznutí květů jsme znovu vysadili... celý příspěvek >
Mrazu odolné merunky do vyšší n.v. kolem 600 m, 23.3.2015
skusil bych bergeron, na vlastní oči jsem ho viděl vplném květu při -5 apřesto přinesl slušnou úrodu.ten mráz působil asi tak tři hodiny
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika