Příspěvky uživatele - 41.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nový trávník - suchá a spálená tráva - dosévání, pročesání, vertikutace, 9.8.2016
Dobrý den, no je těch informací a nápadů trochu moc a máte v tom asi trochu zmatek :-). Nic ve zlém. Určitě si zde přečtěte diskuzi na téma vertikutace nebo kde se řeší např. různé plísně a poté následná obnova trávníku. Předně nový trávník se... celý příspěvek >
Aerifikace v srpnu? Ano nebo ne?, 4.8.2016
Dobrý den, s aerifikací v srpnu nemám problém, dokonce někteří vyloženě čekají s aerifikací právě na období konce léta, kdy je většinou trávník (pokud má zálivku) v dobrém stavu, nejsou již tak velká vedra, je dost slunce, které pomůže s... celý příspěvek >
Ostřice v trávníku - co s ní?, 3.8.2016
Dobrý den, chemická eliminace je bez poškození ostatních travních druhů prakticky nemožná a kromě mechanické cesty nebo nového založení trávníku není jiná cesta. Bohužel pokud máte v okolí zaplevelené pozemky a louku, tak se bez toho, aby... celý příspěvek >
Co to je toto?, 2.8.2016
Dobrý den, pokud tam něco leželo nebo ne, jak zde někdo píše, to snad asi víte sami. Často se může jednat o následek plísně (choroby), více o tomto poměrně širokém tématu se zde psalo již mockrát a sám jsem se rozepisoval v několika diskuzích... celý příspěvek >
Pavučiny v trávě, 29.7.2016
Dobrý den, toto neřeště je to příroda, nevím proč jste použil fungicid proti plísním a houbovým chorobám. Ten skutečně na pavouka opravdu nezabere :-). Tato pavučinka trávníku neuškodí ne více něž rosa. Martin
Flekatý trávník, 27.7.2016
Dobrý den, Co děláte špatně? to z fotky neřekne nikdo, pro lepší analýzu je nutné znát spoustu faktorů, tedy v jaké půdě trávník roste, jak se o něj staráte, tedy kvalita sečení, její četnost, jak jste na tom s vertikutací, hnojením, zálivkou... celý příspěvek >
Postřik proti kornatce, 26.7.2016
Děkuji za postřeh k Armorexu, to že je cítit po česneku vím, nicméně co také vím, je že by měl vypudit z trávníku žížaly a jiné červy? Pozorovala jste něco?, možná tím, že to bylo aplikováno večer tak asi nic, ale toto mne hodně zajímá :-). Právě... celý příspěvek >
Postřik proti kornatce, 26.7.2016
Dobrý den, Váš postup co se vyčesání poškozené -uschlé trávy byl správný, ještě doporučuji pohnojit a rádně zalít, hodně to pomůže. Pokud bude nutné tak poté i přesít se zapravením substrátu. Jako prevenci doporučuji častou vertikutaci, vyrovnané... celý příspěvek >
Ostřice v trávníku - co s ní?, 25.7.2016
pokud se podle Vás jedná o tísíce rostlin, tak je mechanická cesta nesmysl. To není schopen dát snad nikdo. Pokud je to pro Vás velký estetický problém a chcete mít trávník i pro okrasu tak bude asi nutné jej založit znovu a udělat vše již pořádně... celý příspěvek >
Ostřice v trávníku - co s ní?, 25.7.2016
Chemicky ve směsném trávníku opravdu těžko, pokud Vám chemie nevadí, tak lze zkusit stomp 330 E, ale moc tomu nedávám. Možná bude učinkovat na nové klíčí rostliny, ale na již vyspělé nikoliv. Stomp by neměl Vašemu porostu z JV, KČ a LL nijak ublížit.... celý příspěvek >
Ostřice v trávníku - co s ní?, 25.7.2016
Dobrý den, chemická eliminace plevelných trav je v trávníku velice obtížná, neli-nemožná. Bohužel asi jste si její rozvoj způsobil sám, jelikož pokud je to opravdu ostřice obecná tak se jí právě daří na vlhkých loukách atd.. Tedy častá třeba... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 22.7.2016
Brill je zpracovaný také dobře, měl jsem jej prákrát v rukou. V diskuzích jsem četl, že pár lidí s ním mělo problémy co se seřízení týče, nicméně do jisté míry to bude i šikovností jednotlivce :-). Určitě se podívejte jak Vám bude u této sekačky... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 22.7.2016
Dobrý den Katko, děkuji, aktuálně používám ruční vřetenovku Gardena Comfort vč. sběrného koše. Dříve jsem používal a stále ještě mám ruční Fiskars, nicméně tu již nepoužívám z důvodu toho, že nebyla schopna sekat na mou požadovanou výšku 2 cm a... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 21.7.2016
Dobrý den Ivane, děkuji, ale za experta se nepovažuji :-), stále se učím. Baví mne to. Váš trávník v sadě je krásný a vypadá zdravě, gratuluji. Na Vašem trávníku je hezky vidět, jak důležité je pravidělně a správně sekat, klidně i rotační a při... celý příspěvek >
Ortiva, 20.7.2016
Dobrý den, zatím jsem se nestkal s tím, že by se po ošetření trávníku ortivou nějak doporučovalo omezit pohyb lidí. Nevím jak máte staré děti, pokud Vaše děti tu trávu nebudou dávat do úst :-), případně se jí dotýkat rukami a poté je dávat do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika