Příspěvky uživatele - 61.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy stříhat thuje - živý plot, 13.4.2015
Dobrý den, stříhejte, řezejte, krásně Vám obrazí. Marcela
Olej na mahagon, 10.4.2015
Dobrý den, též většinou používám Poliboy, nicméně moje zkušenost je, že každý teakový olej byl vlastně dobrý. Některý příjemněji voněl, o to Vám ale asi nejde. Tímto způsobem ošetřuji všechen nábytek na jaře, aby jsme ho celou sezonu měli pěkný.... celý příspěvek >
Pěstování hortensie, 2.4.2015
To je jasné, keříky se po zimě prodávají upravené střihem, bez květenství. Už na ní máte určitě vidět pupeny, já na některých místech v zahradě mám hortenzie už hodně napučené s lístky. Určitě Vám krásně vyroste a bude Vás těšit.
Venkovní ibišek, 2.4.2015
Dobrý den, měla jsem ibišek léta a nekvetl mi jako Vám. Nejdřív jsem ho chtěla vyhodit, pak jsem si ale řekla, že ho přesadím jinam a dám mu šanci. Nejen, že začal krásně růst, ale i krásně kvete. U mě to bylo vysloveně polohou keře v zahradě.... celý příspěvek >
Pěstování hortensie, 2.4.2015
Dobrý den, hortenzie by Vám kvést měla, obroste poměrně rychle, ale nevím, jestli Vám to bude stačit. Každý rok zastřihávám teď na jaře jenom odkvětlá suchá květenství a je rok od roku větší a více kvete. Modrou barvu je dobré podpořir speciálním... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika