Příspěvky uživatele - 92.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Veľmi hustý kvas, 8.1.2016
Šťáva je dole v sudu, nahoře je hustá kaše.
Jiný odstím ve středu masa, 4.1.2016
Používám pro nástřik 15% roztok soli, do toho ještě natřený česnek. Na 1kg masa 1dcl nástřiku, pak maso ještě nasolím a načesnekuji po obvodu. Martin
Divoke boruvky - pestovani, 3.1.2016
Nechci to bagatelizovat, ale lesní borůvka poroste pouze tam, kde se ji bude líbit. Jestli Vám rostou lesní borůvky v 270mnm mezi borovicemi v písku, tak se jim tam asi líbí..., ale nebude to pravděpodobně "přenositelné" na jiné podmínky. Třeba máte... celý příspěvek >
Jiný odstím ve středu masa, 3.1.2016
Doporučuji si zakoupit marinovací jehlu i se stříkačkou k napíchnutí masa (my jahlu používáme hlavně na nasolení kýty pro gril...), projde přes ní krásně i prolisovaný česnek. Fígl je v tom, že jehla má plnou špičku a až po sranáh dva (proti... celý příspěvek >
Divoke boruvky - pestovani, 3.1.2016
Hodně štěstí, pokud nemáte zahradu na horách mezi smrky, kde je dostatek vláhy a zároveň slunce, v nadmořské výšce okolo 600mnm, tak bych se do toho nepouštěl... Rašelina (bez ohledu na množství) Vás v tomto nezachrání.
Kysele maso, 26.12.2015
Ale to neznamená, že máte vždy pravdu. To co funguje u Vás, to nemusí fungovat jinde. Udírna je vlastně sám o sobě důmyslný stroj, do kterého vstupuje spoustu dalších "drobností", které ovlivňují výsledek. Kvalita, druh a vlhkost dřeva, teplota masa,... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
Spíš bych to viděl na provokaci... "okurková" zahradkářská sezona v některých vzbuzuje touhu šokovat za každou cenu...
Nízký ořešák, 9.12.2015
Á táaak, už jsem doma. Standa to asi počítal ve stopách a omylem napsal metry... určitě to vyjasní... :)
Nízký ořešák, 9.12.2015
Pane Stando, něco již jsem v životě viděl, ale 24m vysoký ořešák ještě ne... K tomu jěště roubovaný na slebě rostoucí podnoži.  Jak dlouho Vám na zahradě roste?
Nejchutnější odrůdy meruněk, 26.11.2015
Odpověď byla mířena na Váš příspěvek z 18.11. pane Vysloužile, nesmyslně mě to hodilo v diskuzi někam jinam... Martin
Nejchutnější odrůdy meruněk, 24.11.2015 Obsahuje fotku
S tímto názorem nesouhlasím, Kioto mě již 4 rokem přesvědčuje o pravém opaku. Obzvláště sladká a v porovnání s Pinkotem, Bergeronem, Vecotem a Kompaktou i aromatická odrůda. Martin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika