Příspěvky uživatele - 248.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
Pane Rafael, sken je na vysoké úrovni co se týká pravdivosti v porovnání s praxí. Jinak nejlepší pěstitelská pálenice v mém okolí se nachází v obci Hrušky na Břeclavsku. Na aparatuře mají i deflegmátor a poté i možnost odplynění destilátu... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
Stano, tvým příspěvkem jsi to potvrdil! Je to tak i v ČR. A nejhorší je, když před tebou někdo pálí třeba ze zašárkovaných švestek s příměsí jiného ovoce.
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
Nakonec bych se ještě rád zeptal, nic osobního, jen zvědavavost. Co vede domácího výrobce lézt na nějaké košty pálenek? Rafael. Tak jak to v těch palírnách vlastně funguje? Košty, myslím větší kde je 1000 vzorků a více (ne dědinské... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
je vidět že v tomto oboru máte co dohánět Jsem velmi potěšen vašim tvrzením, že mám co dohánět. Kdyby nebylo na foru takových individuí jak jste vy, ani bych se nezasmál. Laďa z Hodonína
Houbové choroby (plíseň) na kořenech výpěstků slivoní ze školky, 29.11.2016
Ano Jiří, Klívie nakupuje novinky výpěstků slivoní přímo od německého dodavatele. Mám to ověřeno konkretně u u Haromy na St.J.A určenou pro letošní podzim, o kterou jsem se zajímal. Ale samozřejmě to může být jak- kdy. Třeba každá várka od... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 29.11.2016
Prvý liter v pestovaťeľskej pálenici dávam vždy bokom.Máva okolo 45%,a nie je problém ho použiť ako hocijakú menej kvalitnú pálenku.Do celkového pálenia (pokiaľ človeku záleží na výsledku a váži si svojej práce s prípravou kvasu) by ho použil iba... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 29.11.2016
Ten dokap předešlého se obvykle vyleje s našim úkapem Nevyleje, neboť jeho část je již v koncovém měřidle a odtud nejde dostat. Úkap dalšího zákazníka se vypouští kohoutem PŘED MĚŘIDLEM.  A tedy platí, že čím více je napáleno slivovice... celý příspěvek >
Houbové choroby (plíseň) na kořenech výpěstků slivoní ze školky, 29.11.2016
Jano, ta Jofela je u mě nejlepší ze všech novodobých odrůd, které jsem kdy měl. Po všech stránkách, jen k té její základní podnoži Docera 6 mám trochu výhrady s intenzitou růstu stromků. (zákrsky). Pěstuji ji na žlutoplodé mirabelce ze semen... celý příspěvek >
Houbové choroby (plíseň) na kořenech výpěstků slivoní ze školky, 29.11.2016
Pane jiří, děkuji za vaši odpověď. Chtěl jsem to vědět jen z důvodu jestli jsem vyčerpal a oslovil všechny možné dodavatele při shánění Haromy letos na podzim. Sděluji vám moje postřehy ohledně Haromy s firmou Plantex a Spomyšl... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 29.11.2016
to je na vás jestli tomu věříte nebo ne ale je to tak, letos sem odstavoval při 5% a žádná voda na doředění, kdyby to šlo tak vás rád všechny co nevěří pozvu at vidíte a taky ochutnáte. Tak to jste asi ještě neměl možnost ochutnat opravdu... celý příspěvek >
Houbové choroby (plíseň) na kořenech výpěstků slivoní ze školky, 28.11.2016
Pane Jiří, kde jste prosím sehnal Haromu a Harbellu na St.J.A? děkuji Laďa
Houbové choroby (plíseň) na kořenech výpěstků slivoní ze školky, 28.11.2016
Jak vypadá taková odborná výsadba? Po vašich litaniích s podnožema z Holovous bych si na vás moc nevsadil. Není ta "bílá plíseň" kořenové vlášení? 14.170 tko, A´t je po vašem - je to kořenové vlášení, které se asi nachází také v řezu po... celý příspěvek >
Houbové choroby (plíseň) na kořenech výpěstků slivoní ze školky, 27.11.2016
Nikomu se neobjevují plísně na kořenech ovocných stromků zakoupených od školkařů, kteří je mají uskladněné v chladícím boxu  ?? 
Napadený kmen slivoně, 25.11.2016
Do prvni neosetrene prasklinky vleze drevokazny hmyz a houba. V nekterych lokalitach se mrazove desky tolik nevyskytuji. Podporuje je ledovy vitr v noci. Jizni svah je plus, protoze otepluje v noci vzduch. Ozareni kmenu, ktere jsou vzdy ve vertikalni... celý příspěvek >
Houbové choroby (plíseň) na kořenech výpěstků slivoní ze školky, 21.11.2016
Doplnění zadavatele : Netvrdím, že za to může školkař, ale uvedenou technologií uskladnění jsou vymyté kořeny velmi náchylné a bez své přirozené obranyschopnosti k okolnímu prostředí. Rostou či nerostou dobře takto zasažené stromky?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika