Příspěvky uživatele - 94.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc nebo škůdce?, 18.5.2015
prve dve fotky vypadaju skor na poruchu vyzivy. tretia je hrdza na ruziach + asi cierna skvrnitost a stvrta foto tazko povedat mozno mucnatka
Škůdce na růžích, 18.5.2015
je to piliarka drobna registrovane postreky pre ruze su DURSBAN 480 EC, KARATE ZEON 5 CS - prvy postrek koniec aprila, zaciatok maja, druhý postrek dva týždne po predchádzajúcom - uvedené prípravky ničia aj vošky a ďalšie piliarky, škodiace... celý příspěvek >
Strata vody v saní, 18.5.2015
kupim tu teflonovu a potom napisem skusenosti ako sa sprava pri vacsich tlakoch. len neviem ci sa miju podari cez vikend vymenit. nejak som sa v sobotu nepohodol s flexkou a podla rongenu sa kotuc zastavil tesne nad kostou, takze momentalne mam... celý příspěvek >
Zakalené / zelené jezírko, 18.5.2015
komercne pripravky uvadzaju mnozstvo 400-650 co zodpoveda cca. 1.5-2g modrej skalice na 1000L. Vyskusal som a na vlaknite riasy funguje. Len bacha na ryby, okamzite zacnu lapat po vzduchu, takze zacnite poriadne vzduchovat a obsah nariedeneho roztoku... celý příspěvek >
Strata vody v saní, 18.5.2015
Proč tam nedáte čerpadlo s mechanickou ucpávkou no pretoze pracujeme s tym co je k dispozicii. az jedneho dna odide cerpadlo alebo motor, potom budem riesit jednoznacne ponorku. ako som uz pisal presakujuca ucpavka nie je problem, resp.... celý příspěvek >
Strata vody v saní, 18.5.2015
s vymenou ucpavky skusenosti mam. zaujal ma system pootocenia ucpavky. v mojom cerpadle su 4. sigma pise aby boli k sebe natocene o 180 stupnov ale na internetu je pri 4 ucpavkach doporucene natocenie 90 stupnov
Strata vody v saní, 17.5.2015
pytam sa preto lebo dosla mi snura a pojdem kupovat novu. Pri tej lojovej je problem v tom, ze pri silnejsom dotiahnuti je mazivo vytlacene, pri slabsom a vyssich tlakoch zase nadmerne prepusta a znesie tlaky max 8 niekde je pisane dokonca iba 5bar.... celý příspěvek >
Strata vody v saní, 17.5.2015
zrejme mate v mazivach vacsi rozhlad ako ja. tak ak sa mozem spytat viete mi popisat teda rozdiel v pouziti upchavkovej snury? 1. lojovej 2. teflonovej 3. grafit (pripadne uhlik + grafit) aj ked jej pouzitie v sva som nikde nenasiel
Paprika - bílé listy, 17.5.2015
tiez myslim. mne osmahlo vsetky papriky a rajciny po vysadbe ale vypada to, ze prezili, vrcholky su zelene a tlacia sa nove listy
Strata vody v saní, 17.5.2015 Obsahuje fotku
Klud, nebudte jesitny Vadna ucpavka nie je katastrofa aj keby z nej nekvapkalo ale doslova tieklo. Ked rukou nahmatate pod klietku okolo hriadela najdete tam natrubok na kt. ked pripojite hadicku, mozete ukapavajucu vodu odviesť do kanalizacie... celý příspěvek >
Malina - výsadba, 17.5.2015
zacnite a zmapujte si pre tym konkurenciu, za 3.50 sa bezne predavaju 2ks prostokorenacov Polky ci Polany, za 5€/ks potom kontajnerove. A nezabudnite, ze na jar a jesen musite zarobit tolko aby ste prezili leto a zimu bez prijmu
Malina - výsadba, 17.5.2015
Tak v piatok som zakupil nove, pekne v kvetinaci, niektore vyhony aj s kvetmi za 3.60€ kus. Stare na jesen sadene prostokorenace som vykopal, samozrejme, ze na korenoch nebol ani naznak rasenia.
Flekaty travnik, 14.5.2015
Preto som pisal, ze zalezi od pody, pocasia, umiestnenia travnika, zlozenie semena atd. Je to strasne vela faktorov ktore do toho vstupuju takze ta tabulka je velmi vseobecna. U nas je denna teplota cca. 24 a zrazky takmer ziadne, napriek tomu mi... celý příspěvek >
Flekaty travnik, 14.5.2015
na foto som si vsimol, ze pouzivate plosny zavlazovac Gardena. Nakolko mam instalovany rovnaky mozem vam dat hned informaciu, ze tento zavlazovat ma prietok zhruba 350-400L/hodinu v zavislosti od tlaku. U mna je to 400L/hodinu pri 4bar.
Flekaty travnik, 14.5.2015
Podla toho co som vycital na zahranicnych strankach treba v prvom rade upravit zavlazovanie. Lipnica ma plytky korenovy system a nevydrzi preschnutie hornej casti pody, preto sa s prichadzajucim letom zacinaju objavovat suche vypalene miesta. To... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika