Příspěvky uživatele - 52.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o rady - založení kvasu, 1.9.2013
Dobry večer, a jak postupovat když Čač. Lepotice pada a ostatni švestky včetne Dorancie ješte nejsou zrale? mohu sbirat Lepotici třeba za 3 tydny doplnovat ostatnimi?
Kultivátor Mountfield MS-07 neorá, 17.8.2013
Velice děkuji za konečně smysluplnou odpověď. Není mě ale jasné, kde byl problém, abych udržel hloubku orby.
Kultivátor Mountfield MS-07 neorá, 11.8.2013
opravdu zde nikdo nema ms 07?
Kultivátor Mountfield MS-07 neorá, 27.7.2013
myslim že tim nikdy nezorate, soused to používá pouze k vyvezení babičky,
Kultivátor Mountfield MS-07 neorá, 27.7.2013
Dobrý den, minulý týden jsem zakoupil kultivátor MS-07 od Mountfieldu, se kterým jsem chtěl primárně orat. Dnes jsem chtěl poorat záhon po jahodách a usnadnit si tím v dnešních parnech práci. Bohužel kultivátor absolutně nepracoval podle... celý příspěvek >
Kultivátor MS 06.1 - Mountfield, 19.5.2013
Dobry den, take uvažuji o koupi MS 07 ale nemohu nikde sehnat zkušenosti uživatelu, chtel bych to hlavne k orbe a kultivaci, prosim pokud nekdo ma zkušenosti napište, diky
dotaz na vinnou revu, 20.10.2008
Nedá se ta odrůda Diamant přeroubovat je to škoda ji zlikvidovat má kmen o průměru 8cm, nebo by rouby podědily vlastnosti po Diamantu?A jenované odrůdy jsou možné i ven nebo jsem odkázána pouze na skleník?Moc děkuji za radu
dotaz na vinnou revu, 19.10.2008
Dobrý večer, chci se zeptat na odrůdu révy Diamant.Byla mi doporučena jako odolná mrazu a do vyšších nadmořských výšek(Žďár nad Sáz.).Pěstuji ji již 5.rokem ve skleníku, má veliké hrozny, ale bohužel nikdy celé nezesládnou.Poraďte prosím proč a co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika