Příspěvky uživatele - 57.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklep - malba, 4.6.2013
Mám k dispozici sklep kde se teplota v lete drzi kolem 10-15 stupnu a v zime kolem peti. Ale je tam problem s plisni. Jablka tam shniji behem par tydnu. Tak jsem ho chtel dat v lete ay budou trochu tepla nejak dohromady. Ve sklepe je asi 5 rour,... celý příspěvek >
Jeden nebo dva kmínky, 4.6.2013
Děkuji za odpověď. Zkusím to na dva a uvidím jak to bude vypadat v srpnu.
Jeden nebo dva kmínky, 3.6.2013
Autor dotazu jsem ja. Hlav mam 40. Co jsem koukal na morave i tady v severnich cechach tak plno vinic jede na 2 kminky, proto jsem dal dotaz... Je mi jasny, ze zatez na rostlinu musi byt stejna at se jedna o jeden kminek nebo dva. Dva kminky se snad... celý příspěvek >
Jeden nebo dva kmínky, 31.5.2013
Zakládam novou mini vinici (rulandské modré, severní čechy, cca 250mnm). Mám zapěstovat dva kmínky jebo jenom jeden? Díky.
Hibernal, 27.5.2013
Děkuji za tip na "Malou vinařskou laboratoř". Teď už jenom zjistit co v moštu a během kvašení sledovat a jak na případné nápravy. Poradil by mi někdo? Jedná se o červené víno. Děkuji.
Levne tycky k reve, 20.5.2013
Parada. Dekuji! Ted uz to jenom nekde sehnat (severni cechy), aby doprava nedelala polovinu nakladu (z Oslavanu doprava cca 600Kc)...
Levne tycky k reve, 17.5.2013
Pěkné, děkuji. Ještě se zeptám, jak je to s drátama. Jaký průmer se dává dospodu a jaký výše. Od určité výšky se dávají dva, že?
Levne tycky k reve, 15.5.2013
Muzu vedet kde se to da koupit? Dekuji
Levne tycky k reve, 14.5.2013
Jeste k dratence. Jake pouzivate tyce, aby to trochu vypadalo a moc to nestalo. Treba to na konec taky tak udelam... Napadaji me chmelnicni sloupy, ale ty jsou zbytecne silne a na druhou stranu betonove sloupky nebo roury z leseni nevypadaji nic moc... celý příspěvek >
Levne tycky k reve, 14.5.2013
Dobra. Bambusove tycky jsem mel pred cca peti lety u jine revy (9 kousku) a vydrzely tak rok, pak se u zeme rozpadly. Ale jak jsou dute, tak se pri zapichovani radi stipou zvlast pokud je zeme tvrdsi.
Levne tycky k reve, 14.5.2013
To me taky padalo, ale aby to pak nehnilo kdyz to nebude trochu napustene a nepreskocilo to na revu.
Levne tycky k reve, 14.5.2013
Ano, jedná se o první rok. A jakou delku a prumer te tyce a jak hluboko zapichnout (pul metru bude asi malo, tyc je tezka, bude se kacet...)? 2m ktere jsem zamyslel (1,5m nad terenem) je tedy nejspis moc (resp. to nad terenem), protoze az budu za rok... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika