Příspěvky uživatele - 65.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Toptaste, 28.8.2016
Nieviem či to záleží od počasia, niekedy Toptaste ide krasne od kôstky, ale dužina ostava na kôstach asi u 20 % plodov.Na myrobalane rýchlo rastie a vyholuje musi sa každý rok strihať, ale podpnik st.julien sam vytvára rodive drevo sam sa tvaruje za... celý příspěvek >
Topfive, 28.8.2016
Topfive teraz namerana sladkost 28Brix nadhera.
Co vykusuje jablka na stromech?, 27.8.2016
Dobrý napan Pan Hlavatý pači sa mi to, je to jednoduche a účelné. 
Merkur, 25.8.2016
Nádherne sa vam vyfarbili jablka pan Hlavatý.
Topfive, 25.8.2016
Zdravim pan Jano slivečka Topfive je trochu zvlaštna dosť dlho jej trva dozrievanie ale už je zrela ale polovica plodov ešte tvrda sladka mierne kyselinky tieto teploty napomáhajú dozrievaniu a vyfarbovaniu všetkeho ovocia.Keby ste boli napisali... celý příspěvek >
Jofela, 24.8.2016 Obsahuje fotku
Po jarných mrazoch zostali len 3 plody, kupena na podpniku st.julien zastepil som ju ešte na mirobalan a duranzia uvidim ako sa jej na tychto podpnikoch bude darit.
Čačanská najbolja, 23.8.2016 Obsahuje fotku
Najbolja je krasna ale to je všetko, uroda každý rok velka chutovo žiadny zazrak, na jesen ju asi vykopem.
Viktoria, 23.8.2016 Obsahuje fotku
Pestujem ju vyše 10 rokov ale take plody velke ešte nemala štavnata sladkasta.Porovnanie na vahe s Čačnskou Najbolov.
Topfive, 23.8.2016
Zdravim pan Jano ako to tu už spomenul pan Vysloužil, Topfive je vyfarbena vyše mesiaca plody zreju postupne asi10 sliviek každy druhý deň, je to taka lahôdka na pochutenie, polovica stromu už je obrana, zreje skorej ako Toptaste.Ale Toptaste tiež... celý příspěvek >
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 22.8.2016
Štepil mi ju kamoš v r.2013.
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 22.8.2016 Obsahuje fotku
Prva uroda Domacej velkoplodej podpnik st.julien, niektore slivečky su už zrele trochu praskaju od dažda chutovo výborná zatial sladkost 24 Brix, pri konci tyždna hlasia 30C sladkost sa zlepší. Meral som neskorší klon bystrickej ešte kyselkava 18... celý příspěvek >
V sadech u Jelínka, 20.8.2016
Na YouTube su nadherne videa vsadochJelinek Vizovice.Vyroba ovocneho destialatu.
Lotos, 19.8.2016 Obsahuje fotku
Nadherne sa ukazuje jablon Lotos zaštepena v r.2014 podpnik M-26 som zvedavý aka bude chutovo.
Topfive, 18.8.2016
Krasne slnečne dni priaznivo pomohli dozrievaniu, konečne Topfive ma štavnatost a sladkost 25Brix plody dozrievaju postupne Toptaste dnes namerana sladkost 24Brix a pôjde to hore predpoved počasia tomu praje.
Topfive, 24.7.2016 Obsahuje fotku
Jarnym mrazikom najlepšie odolala Topfive, nadherna uroda nesklame ani jeden rok, moniliu a ine choroby na nej nepozorujem.Ešte ale 7 dni a už by mohla byt zrela.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika