Příspěvky uživatele - 120.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prodejci stihl, 20.3.2010
A ještě něco pro pana Radka B. máte pravdu nevím co dokáže MS180 v rukách člověka který o řezání něco ví, ale jsem přesvědčen že kdyby vzal do ruky 270tku tak by to byl ještě větší fofr.  .
Prodejci stihl, 20.3.2010
Pane Radek hlaně klid. Já rozhodně nemám ani pětinu znalostí co Vy, ale myslím že je vždy lepší mít výkonovou reservu, nakonec se přece pan Ullman rozhodl pro stihl tak je vše ok.  A ještě dotaz když půjdete kácet strom o půměru 60cm a budete... celý příspěvek >
Prodejci stihl, 20.3.2010
Tady jde o to která pila je lepší na přípravu paliva. Kdyby byla řeč o tesařině tak tam je podle mě lepší volba MS180, ale na palivo a kolem domu rozhodně MS270. Ona by to podle mě ta 180tka taky zvládla, ale MS 270 je přece jen v tomhle případě... celý příspěvek >
Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex, 28.2.2010
V dnešním světě zase až tak nezáleží na tom kde byl výrobek smontován, ale například na tom z jakých materialů jaká je kontrola kvality atd. atd.
Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex, 26.2.2010
Vážně myslíte že je narex naše firma? Společnost Narex s.r.o. patří mezi přední dodavatele elektrického ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí ve... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 14.2.2010
O tom jestli všechny zadřené motory byly mazány 1:50 by se dalo polemizovat. (pokud se ovšem bavíme o značkových strojích a olejích do nich určených výrobcem)
Občasné štartovanie motorovej píly, 30.1.2010
Pokud se pila na delší dobu odstaví, měl by se vyjet benzín (z důvodu rizika staré palivové směsi a následného zadření) naopak olejová nádrž by se měla naplnit olejem např.M6A (ne ekoolejem) Tak že jestli chcete pilu občas starovat dávejte si pozor... celý příspěvek >
Stenson 5200, 29.1.2010
No ale vrčí hezky. Bílooranžová je taky, no celé stihl, za ty prachy no nekupte to.
Pílenie ladu motorovou pilou, 27.1.2010
Já sice nejsem rybář, ale myslím že ty ryby nejsou tak blbý aby se honem plavali podívat kdo jim to dělá díru do stropu.
Stihl ms 390, 17.1.2010
A co si trošku připlatit a vzít profi solo 665.
Problem s filtrem na mot. pile, 13.1.2010
Podle mě bude taky chyba spíž v obsluze než v konstrukci, sám jsem měl 4roky 390ku a za tu dobu jsem filtr jarovou vodou čistil jenom jednou a to pouze preventivně.
Domácí pekárna, 13.12.2009
My máme už asi dva roky etu a chleba z obchodu už nekupujem.
Dolmar ps 45/35 ano či ne?, 8.12.2009
Pokud máte na chatě elektřinu tak bych ještě uvažoval o el. pile. Taky záleží jak ty špalky budou silné.
Motorová píla zn. Timbertech, 28.11.2009
Taky jedna. před upotřebením protřepat.
Motorová píla zn. Timbertech, 28.11.2009
No a to jsem teť ještě ke všemu zjistil že vítěz prestižního itestu zenoah komatsu GZ 400 je na poled (mimo barvu) nemlich to stejný jako ryobi 4046, a v americe tomu říkají redmax. To až zjistí pani Kábová tak se jí shroutí veškeré jistoty.a už se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika