Příspěvky uživatele - 46.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadské borůvky - pěstování, 13.4.2011
Jaké máte velkoplodé borůvky? U nás velkoplodá =kanadská.
Pomoc pri určení rastliny, 12.4.2011
To jsou asi Ibišky syrské. Nevím odkud jste, ale u nás také ještě neraší. Někdy zmrznou, ale znovu obrazí ze země.
Roubování za kůru - je už čas?, 8.4.2011
Matčino je opravdu vynikající jablko.Mám na zahradě asi 80 let starou jabloň po dědovi a budu ji muset taky naroubovat na nějakou podnož aby mi zůstalo i nadále.Vynikající je i James Grieve a Coxova reneta.Zapomněl jsem nařezat rouby ale zkusím v... celý příspěvek >
Stará lípa, 1.4.2011
Rychle skácet, dřevo rozřezat a uklidit a při případné kontrole dělat mrtvého brouka.Nikdo Vám nedokáže že měla v té výšce ten obvod.Pařez ale nesmí mít průměr půl metru.Než se dočkáte povolení tak by mohla sama spadnout.Já jsem velký milovník... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek - pomoc s výběrem ze tří, 20.3.2011
staci na kontakty co dou do cidla napojit pojistku, tim se to spoji a cidlo nefaka...;)
Magi bylinka, 19.3.2011
Koupili jsme rostlinu, která vypadá jako na obrázku, v Hornbachu s tím, že jde o smil italský, v návodu na použití bylo, že lze použít do polévek, omáček atd. Vyvařila jsem tedy jednu větvičku ve fazolové polévce, ale ta zhořkla tak, že se nedala... celý příspěvek >
Prosím o určení pokojové květiny, 19.2.2011
Lído, děkuju moc za odpověď, opravdu je to to, co jste mi napsala, našla jsem si to podle názvu na internetu. Budu se řídit Vašimi radami a doufám, že se brzy dočkám květu. Zdraví K.
Prosím o určení pokojové květiny, 18.2.2011
Po kolegyni v práci jsem "zdědila" pokojovou květinu, bohužel neznala její název ani nemám fotografii. Má listy podobné jako klivie, jen kratší a širší, nové vyrůstají ze středu rostliny. Květ je bílý a lze ho přirovnat ke štětci na líčení. Je tvořen... celý příspěvek >
Strupovitost kaktusů, 5.2.2011
Jsou vysáté sviluškami, určitě je máte v teplém bytě.Kaktusy pěstuji již dlouho a na zimu je dávám do chladné místnosti a udržuji bez zálivky od října do dubna.Pokud nepatříte mezi budoucí pěstitele a nemáte podmínky pro pěstování kaktusů, pak se... celý příspěvek >
Pomoc s identifikací rostlin, 16.11.2010
Tak to zkusím: 1.Bér sivý   2 Konopnice pýřitá   3 nevím   4. Černohlávek obecný   5.Třtína křovištní   6. Kakost luční   7.Hedera helix   8. nevím
Pěstování orchidejí, 15.11.2010
Na puklice je dobrý Agrion delta. Kamarádka měla zamořené celé okno. Je dobré postřik zopakovat po týdnu. Puklice zmizely, orchidejím se nic nestalo. Moc mi děkovala za radu, když ji zase krásně kvetly.
Myši všude - jak na ně, 12.11.2010
Dělal jsem před léty chemické postřiky v zahradnictví a občas i hubil myši.Tenkrát se daly sehnat tablety z NDR které se daly za bezvětří nejlépe na noc do myší díry.Působením zemní vlhkosti se z nich uvolňoval kyanovodík-je těžší než vzduch a... celý příspěvek >
Červivost jablek, 28.10.2010
Mám sad se starými odrůdami-malináč, matčino,boskoop, jadernička,sudetská reneta, coxova reneta, blenheimské,strýmka.Stromy jsou staré mezi 4O-90 lety.Nikdy nebyly stříkané proti žádným chorobám a škůdcům a prakticky vůbec neznám co to jsou červivá... celý příspěvek >
Ficus benjamina žloutne a opadává, 27.10.2010
Mám 6letý benjamin a už loni jej trápily puklice a po minulé zimě byl tak na odpis.Dal jsem ho na jaře ven do stínu za barák a občas když jsem si vzpomněl tak dostal vodu.Nádherně obrazil a úplně pookřál.Je prostě vidět že mu to prospělo.Jenže... celý příspěvek >
Jak zorat pole ležící ladem?, 15.10.2010
15 krát 10 metrů není žádné pole.Na to stačí basa piva, kvalitní rýč Fiskars a pořádný svaly.Myslím že jinak není co řešit.Na jaře bych vzal motyku, trochu hnoje a zasadil brambory a bylo by to pěkně zkultivované.Sám jsem před lety takto zůrodnil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika