Příspěvky uživatele - 167.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 29.7.2012
dělám to hodně podobně, jen ten lilek dávám do trouby nejprve samotný na 20 minut a krájím ho na větší kostky dle mých zkušeností lilek potřebuje raději o něco více času, když je ještě tužší tak to není ono
Co pěstovat společně s brusinkami?, 28.7.2012
borůvky
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 22.7.2012
krásná mrkev! ad borůvky: to oplocení je proti srnkám nebo i ptákům? kos nebo špaček by přiletěl i shora, nebo by to stačilo?
Bazalka přestala růst, proč?, 22.7.2012 Obsahuje fotku
ve skleníku mám bazalku skoro METR vysokou, šílený, rozházel jsem v dubnu ke straně pár semínek abych měl sazeničky a pak jsem tam pár rostlinek nechal a teď tohle jinak i venku na záhoně bazalka pomalu ale zdárně roste, nejlépe tam kde má pod... celý příspěvek >
Svilušky na okurkách ve skleníku - poraďte prosím, 22.7.2012
dobře jste udělal, okurce by to nemělo nějak extra vadit a podle mne znovu poletí! a ten zbytek rostilny uvnitř je opravdu BEZ škůdce? pořádně jste to prohlédl?
Lilkoviště, 20.7.2012
nějak jsem u těch receptů kolem "našich" lilků nezaregistroval jeden z NEJ recepů na světě jež obsahuje právě lilek a díky cuketě i paprikám je ideální na zpracování domácích surovin! slavné Ratatouille doporučuji tohle zpracování, je asi... celý příspěvek >
Na muskatoch mi schnu listy, 14.7.2012
a má voda z truhlíku kam odtékat? když truhlík zalijete, kam teče přebytečná voda? zůstane v něm? mohlo by to být i přemokřením kořenů
Lilkoviště, 8.7.2012
Mirku, nezlobte se že si rýpnu, ale v čem je problém? To jste líný ty lilky občas postříkat? Já sám jsem tady o sviluškách psaljak mi decimují co najdou, nicméně použil jsem vhodné postřiky a už měsíc mám pokoj, tedy zatím. V první fázi mi... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 8.7.2012
a nezvedla by se tím "řepkolejem" účinnost např. fungicidů? že by byly, jak jste hezky napsal, více oblemclé?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 8.7.2012
místo EKOL by šel použít i např. BIOOL, ne? jestli to správně chápu, tak ho lze dávkovat MÍSTO smáčedla? ale vždyť smáčedlo se samo o sobě doporučuje do těchto "řepkolej" přípravků
Míchání postřiků a výživy, 8.7.2012
Už se to tu jednou myslím řešilo, nicméně nemohl jsem to najít. Mohu obecně smíchat insekticidy nebo fungicidy s hnojivem? Chystám se např. stříkat rajčata fungicidem a zajímá mě, zda tam mohu přidat kromě smáčedla i např. Wuxal Calcium nebo... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 8.7.2012 Obsahuje fotku
kéž by Morava to by se to pěstovalo nejblíže mám Brandýs nad Labem dle AMS SET: obaleč jablečný 2 generace - počátek letu motýlů 593  6.7.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 8.7.2012
dle AMS SET byl u nás počátek letu motýlů před 2 dny lapák jsem spotřeboval u první vlny, teď nevím jak to načasovat nicméně nemá ta druhá vlna létat až koncem července??? nebo si to s něčím pletu?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 8.7.2012
kdy a čím to stříknete?
Cestičky a tečky na listech paprik i rajčat, 6.7.2012
já bych sázel na třásněnky, to je pořádný prevít Mospilan Acctelit 50 EC Talstar 10 EC Vertimec 1,8 EC Karate se Zeon technologií 5 CS
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika