Příspěvky uživatele - 176.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata + papriky + okurky ve skleníku, 6.3.2013
Ale tady se přece píše o domácím skleníku, rajčata v hlíně, s láskou opečovávaná. Pláčete správně, ale na špatném hrobě. No, vy nepláčete, spíš trošku běsíte. Přitom jste na stejné lodi.
Rajčata + papriky + okurky ve skleníku, 6.3.2013
Nechápu, proč jsou všichni tak vypruzení. Píšu, že rajčata ze skleníku byla moc dobrá, vůbec ne jako ty ze supermarketu (což je pravda pravdoucí). Je možné, že pěstovaná venku jsou ještě lepší, proč ne. Ale pořád si myslím, že je menší rozdíl... celý příspěvek >
Rajčata + papriky + okurky ve skleníku, 6.3.2013
Manželovi rodiče mají rajčata vždy ve skleníku, jsou výborná a s marketovými nesrovnatelná. Možná jste měl špatnou odrůdu, která nebyla chutná, spíš než že by to bylo skleníkem. A klídek, o co jde...
Plíseň sněžná, 4.3.2013
My vertikutátor nemáme, vzala jsem to takovýma těma pružnýma hráběma. Taky myslím, že to zaroste samo, ale uvidíme. Máme menší plochu, celá naše zahrádka má asi 170m, a to ještě část z toho je dosud zaházená hromadami dříví a nesmyslnými... celý příspěvek >
Neoseeds.cz, 3.3.2013
Co mi přišlo z osiva-semena, je do října 2014.
Proč mam každý rok plísen sněžnou v trávníku, 3.3.2013
Jestli to nebude tím... :-(  My původně nehnojili vůbec, trávník po zimě parádní. Loni vlivem načtených informací jsme začli hnojit, + speciální podzimní hnojivo, a letos po zimě flek na fleku, celý trávník mizerný. Nutně to souviset nemusí,... celý příspěvek >
Mšice na zelenině, 2.3.2013
Mě zabral Biol. Ale jestli je to obaloné, asi to napřed setřít.
Neoseeds.cz, 2.3.2013
Jéžiš, tak to pardón! :-)))
Pivoňky, 2.3.2013
A jak se to tedy přesně jmenuje, prosím?
Pivoňky, 2.3.2013
LG? :-)
Poznávačka, 2.3.2013
Děkuju, to je ono.
Poznávačka, 2.3.2013
Ještě detail - vypouští to takové liánovité kořínky zpátky k hlíně, kde se uchytnou.
Přesazení buxusů, 2.3.2013
A co když se bohužel podařilo hlínu z kořenů vytřást a buxus/zimostráz teď skomírá, ani zelený, ani uschlý, má takovou dočervena vybledlou barvu... :-(  Je to už marnost na věky a lepší ho rovnou vykopat?
Poznávačka, 2.3.2013 Obsahuje fotku
A co je, prosím, tohle? Dostala jsem to, pouze s nápisem "pokojová rostlina".
Neoseeds.cz, 2.3.2013
Já taky letos osiva-semena (je to v tomhle pořadí :-)  - a spokojenost.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika