Příspěvky uživatele - 126.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prasklina kůry na třešni - 70 cm, 9.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, podobné poškození jsem zaznamenal na slivoni. Trhliny vznikaly od jara až dosud. Zajímavá je vysoká rychlost kalusování odloupnutého lýka. Řešeno zatřením Stromovým balzámem. Petr Kunc
Cypřišovec leylandův - proschnutí po první zimě, 11.5.2010
Děkuji za reakce. Pane Josefe, jak velké sestříhání vršků máte na mysli, o kolik bychom je měli zkrátit? Díky!
Cypřišovec leylandův - proschnutí po první zimě, 9.5.2010 Obsahuje fotku
Na podzim 2009 jsme vysadili sazenice Cypřišovce, dle doporučených postupů jsem se snažil po výsadbě poctivě zalévat, aby rostliny neuschly. Zima přišla poměrně brzy, u nás (Pardubice) bylo i poměrně dost sněhu, rostliny byly cca do poloviny pod... celý příspěvek >
Kalná voda ze studny, 21.5.2009
Dobrý den, prosím o radu jelikož vůbec nevím co mám dělat.Máme studnu už mnoho let a voda z ní je podle rozboru kojenecká ale obsahuje mnoho železa.Mámé ve sklepě čerpadlo z kterého taháme vodu do domu a všude jsou nové plastové trubky.Také máme na... celý příspěvek >
Kapr obecný v jezírku, 11.5.2009
dobrý den prosím o radu, mám jezírko 6x6 a 140 hluboké vodu napouštím ze studny podle měření má voda velky obsah železa.Udajně překročuje hodnoty až 38x.Jeseni Karasové plotičky i hrouzci jsou v pohodě a zdraví ale to až do doby než jsem tam dal... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika