Příspěvky uživatele - 179.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr křovinořezu, 19.4.2011
Já mám zkušenost jen s velkými výkon 3PS kubatura 50cm do lesa na nálety a sekání všeho druhu jsou vynikající. Vám jen na trávu bude určitě stačit i slabší stroj. Ale do příliš slabého bych neinvestoval. Podstatné je příslušenství, váha cena a... celý příspěvek >
Al-ko Aluline 530 BRV, 19.4.2011
Myslím si, že lépe je řešená Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda. Pozinek, váha 35kg a motor Honda 190. Paradoxně je lehčí než Alu Alko stejný výkon a motor Honda. Lépe řešená je i Husqvarna R 150 SVH se slabším motorem od Hondy...
Al-ko Aluline 530 BRV, 19.4.2011
Podle mě vždycky test vyhraje ten kdo si ho objedná a zaplatí. Stačí se podívat na testy motorových pil, křovinořezů, sekaček. Tradiční značky se propadají a vyhrávají Bédové a číny s extrémní zárukou pro daný stroj téměř doživotní - déle nevydrží.... celý příspěvek >
Pomoc při výběru benzínového plotostřihu, 19.4.2011
Osobně si myslím, že na danou práci stačí téměř každá čína která se na trhu prodává. Přece jen na pár metrů tůjí párkrát do roka opravdu nemá cenu kupovat jenom Husku aj. A dneska na ně seženete servis i u nás. Doporučil bych spíše Homelite, protože... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 18.4.2011
Pokud s tím chcete sekat rovinu a na seno je ještě alternativa bubnová sekačka. Na sušení je ideální a práce s ní jde daleko rychleji s menší únavou.
Pomoc při výběru benzínového plotostřihu, 18.4.2011
Také vypadají stejně a stojí skoro stejně. Jak už jsem psal i jinde, Stiga není už co bývala a snad tento trend nebude dál pokračovat i sekaček, ale obávám se, že ano.
Výběr křovinořezu, 18.4.2011
Dobrou práci udělá i levnější kvalitní křovinořez třeba STIGA SB 51 DS a dělá i 4 takty s Hondou. Při delší práci je třeba brát ohled i na váhu stroje. Za zmínku stojí i některé špičkové stroje, které teď šly dolů třeba Křovinořez Husqvarna 345 RX... celý příspěvek >
Pomoc při výběru benzínového plotostřihu, 18.4.2011
Hecht dělá věrné kopie obou benzínových plotostřihů Stigy. Výkonější SH 160 má dobré provedení masivní převodovky včetně maznice ale poddimenzovanou startovací klapku. Proti tomu Stiga SHJ 550 je jak mi řekli stavěná na cenu. Slabší převodovka, více... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 18.4.2011
Osobně si myslím, že je to jedna z nejlepších sekaček na trhu. Co se provedení týká výkon, váha, ložisková kola a pozinek... Malé mínus bych hodnotil, že nemá boční výhoz a mohla by mít větší koš. Ale pokud bych si teď pořizoval novou sekačku koupil... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 17.4.2011 Obsahuje fotku
Drti do prumeru 10. Vážně skvělá práce. Zajímalo by mě kolik by sestrojení takového stroje stálo. Srovnatelné stojí přes 40 000,.. za traktor a s motorem jsou přes 60 000,.. ale hlavně dělají krátkou štěpku. Jak které...
Jaký drtič větví, 17.4.2011 Obsahuje fotku
Docela mě zaujalo video na drtič větví na youtube, který drtí na dlouhou štěpku a je velice efektivní. Pracuje rychle a zpracovává dlouhé větve i velké průměry. Zajímala by mě výroba něčeho podobného. Doufam, že autorovi nebude vadit zveřejnění, ale... celý příspěvek >
Plotostřih Stiga SH 160, 14.4.2011
Díky za praktickou odpověď, právě že ala Stiga dělá plotostřihy Hecht, Atika aj. Četl jsem i jinde, že právě startovací zařízení je slabým místem včetně lanka... Bohužel už ani Stiga není co bývala stejně jako Homelite a následovat je budou asi i... celý příspěvek >
Plotostřih Stiga SH 160, 10.4.2011
Možná by při rozhodování stačilo porovnat značky. U Atiky tvrdí, že to je německá firma u Sigy zase severská firma. Jedná se tedy o čínské prodkty stejně jako Hecht nebo ne? Stiga dělá snad poměrně kvalitní věci, ale co Atika? Děkuji někomu za... celý příspěvek >
Plotostřih Stiga SH 160, 8.4.2011
Mám stejný dotaz, ale nikdo asi také neodpoví. Jaké máte zkušenosti s levnějšími benzínovými nůžkami. Stiga, Hecht, Atika...? Potřeboval bych taky poradit na zhruba 50m tůjí a nechci kupovat profi.
Nejlepší sekačka na trhu, 8.4.2011
Je pravda, že výběr sekaček je sice velký, ale snad všichni výrobci používají jedny motory. Tzn. Bridget and stration nebo Honda... Je to snad ve všech od Al-ko po Husquarnu i Dolmar. Je dobré vybírat podle použitého materiálu a váhy podle terénu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika