Příspěvky uživatele - 44.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kultivator MS 07 IN, 12.4.2011
Já na tento stroj mám svůj názor, zejména po tom, co jsem viděl při vyorávání brambor prasklý 2 řadý řetěz a stroj v poli a majitel od kolomazi. Ohledně dopravy, to už je úplně nesrovnatelné, neboť odstředivá spojka, kvalitní převodovka, řadící... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 10.4.2011
Kterýkoliv schopný elektrikář. Buď to bude drobnost (kabel,  kontakt, zásuvka - proměřit), nebo vypínač, pojistka přetížení, nebo motor, to už by se asi nevyplatilo opravovat. Jestli máte ten stejný, tak zajištění koše je třeba dotlačit, jinak... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 9.4.2011
Tak to video našeho drtiče Florabest 2,5kW je zde
Honda GSV 190, 8.4.2011
Natočil jsem video, které by se mohlo jmenovat - moje Vari Honda v lese, nebo - pojďte se svézt na Vari v lese s nákladem. Chtěl jsem tím ukázat snadnost obsluhy, ovládání i v těžkém terénu s nákladem, možnost využívat nižší otáčky i v tahu, stačí... celý příspěvek >
Gude KS 400, 6.4.2011
V takových testech je snaha přistupovat k obsluze a sestavení tak, jako první majitel pily. Např. beznářaďové napínání je pouze malé plus pro zkušenou obsluhu a ta více ocení kvalitní provedení, vyváženost, praktické vlastnosti pily. ... celý příspěvek >
Kultivator MS 07 IN, 5.4.2011
Tak tedy také zdravím :)), ale jde to ztuha (MS 07), ale ne, to pro odlehčení. Píšete správně - proti gustu žádný dišputát aneb co kdo chce mít a rozhodl se pro to, nechť to má. Nevím, co myslíte tou hranou, ale např. když mě poprvé viděl revírník,... celý příspěvek >
Gude KS 400, 5.4.2011
Tato pila se umístila velmi solidně v testu elektrických pil, hned za světovými výrobci této techniky (vítěz Gardena je překvapivý, ale o to víc to svědčí o objektivnosti testu, ale je třeba dodat, že test nezahrnuje životnost a dlouhodobou... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 5.4.2011
Každý jsme napsali svůj názor na 2T resp 4T. Já jsem měl možnost si 2T delší dobu vyzkoušet, neboť majitel mě požádal, abych dal motor do pořádku, že jej poveze na Šumavu a nechce tam s tím mít problémy, proto ať jej pořádně používám po opravě. Tak... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 4.4.2011
Zde mám jiný názor a to : lokální přehřívání  - dle mých informací je chlazení těchto motorů s velkou rezervou, přesto i tak olej super mogul, doporučený výrobcem v mém návodu motoru bude těžko lepším proti plně syntetickému oleji 5W, 10W( ... celý příspěvek >
Zmena z minerálneho na syntetický motorový olej, 4.4.2011
Ještě důležitá poznámka, dříve se plná syntetika resp rovnocenný olej pohyboval v ceně až 7 násobné, takže každý si řekl stačí minerál, ten kdo to znal, tak plnou syntetiku nedal do staršího motoru, neboť tím nic nezískal, ale naopak. Nyní je ale... celý příspěvek >
Problem Dolmar 420, 19.3.2011
Ne všechny Hq mají plastové díly na klikové skříni a nemusí to zákonitě v odpovídající zátěži vadit. Osobně značku Dolmar z tohoto důvodu uznávám, že ještě tento trend kvality drží v dnešním spotřebním světě. Pro představu loni jsem nařezal s PS 411... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 14.3.2011
Páka je funkční, tak jak je. Nepohybuje se vlastní hmotností. Kola jsem poskládal jak jsem je poskládat chtěl, ale je možné je otočit a dát šípy na jednu stranu. Mě tam vadí držák resp naviják, který je potom těsně u vnitřních kol.
Makita DSC430 nestartuje, 11.3.2011 Obsahuje fotku
Nejdůležitější na tom je, že motor běží, jak má. Nechci nijak snižovat Vaše opravářské schopnosti, jen Vám vysvětlím, proč si myslím, že to tlumičem nebylo. Ještě jsem se nesetkal s tak ucpaným tlumičem, který by způsoboval Vámi popsané problémy,... celý příspěvek >
Pila Homelite XL2, 6.3.2011
S touto pilou jsem začínal a nyní bych ji nepoužil na nic. Silnější dřevo - brnění - vibrace, že jste pilu po minutě jakoby necítil v rukou, slabé dřevo, tam se pila na dané podmínky osvědčila a nezklamala. Jestli opravovat a potom chtít řezat a něco... celý příspěvek >
Solo Twin, 18.2.2011
Pro p. 4243.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika