Příspěvky uživatele - 157.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Palivo E 85, 6.12.2009
Vyšší oktanové číslo nemá nic společného s výkonem. Je to odolnost proti klepání. U dvoutaktu nemá téměř žádný význam, pokud se pohybujete nad hranicí, kterou určil výrobce motoru. U čtyřtaktu má vliv pouze, pokud oktanový nárok motoru byl vyšší, než... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 5.12.2009
Pony nemá zpátečku.
Sněhová fréza, 28.11.2009
Tato reakce patří k 165.36 (?), 15.2.2009 19:50
Sněhová fréza, 28.11.2009
Poznámku o svíčce mohu potvrdit. Čínská jednu sezonu - nejvýše 10 hodin, Denzo už tam mám čtvrtou sezonu. A to mám Stigu.
Husqvarna 340, 28.11.2009
o kolik se asi zvedne výkon při seřízení po záběhu, Vám nikdo nemůže říct, protože to záleží na mnoha okolnostech. Všeobecně se uvádí, že u průměrného motoru to nedělá víc než 10%. Daleko důležitější jsou vlastnosti, které motor získá po záběhu.... celý příspěvek >
Jaký benzinový vysavač listí?, 13.11.2009
Ten vysavač od Makity (Dolmar je asi to samé) ve čtyřtaktu je velmi zajímavá nabídka. Čtyřtakty jsou moje hobby a hladina hluku 67 dB je fantastická. Nevím co vibrace, ale nedělám profi činnost. Asi bude manželka potřebovat nějaký obleček a potom... celý příspěvek >
Jaký benzinový vysavač listí?, 12.11.2009
Děkuji za radu. Oba foukače byly v užším výběru.
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 1.11.2009
Možná bude nejlepší si napřed udělat pořádek v pojmech. Kompresor je zdroj tlakového vzduchu, konstrukcí podobný spalovacímu motoru u auta, ale neuchovává tlak vzduchu. Ten je v zásobníku - tlakové nádobě, na které je umístěn manometr. Z toho plyne,... celý příspěvek >
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 31.10.2009
A má ten kompresor nějaký název, typ? Takhle se dá mudrovat jen všeobecně.
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 30.10.2009
Jo, a membrána je v hlavě kompresoru a pracuje jen když kompresor běží a dokompresní ventilje je v činnosti jen při rozběhu kompresoru.
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 30.10.2009
1) Nevím, čemu říkáte hobby kompresor. 2) Mám kompresor s jímkou o objemu asi 30-40 litrů už asi 5 let a nikdy jsem jej nevypouštěl. Ze zásuvky jej odpojuji jen proto, aby mě v noci nebudil. Zatím bez jediné závady. Jestli Vám kompresor bez... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 19.10.2009
Zde se vyjadřují především ti, co mají problémy, proto se Vám zdá, že jsou jenom negativa. Ta bruska určitě není profi, to by nestála 2000, ale nejméně 5x tolik, přesto má většinu nastavení a možností profibrusky. Ale na něčem se ušetřit muselo. Mám... celý příspěvek >
Krovinorez Castor CB43DS, 18.10.2009
Jestli Castor nebo Dolmar za Vás nerozhodnu, ale přidám letošní zkušenost. Mám stejný pozemek, velmi členitý, 6 let neudržovaný, jenom ty nálety byly silnější. Používal jsem MS 340, který se na slehnuté trávě úplně ohýbal. Nálety do 4 cm jsem s ním... celý příspěvek >
Kultivátor místo rýče, 15.10.2009
A já proč moje paní na podzim pořád ryje.
Gude 2500PRO, 13.10.2009
Tady je rozsáhlá diskuse o brusce a broušení
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika