Příspěvky uživatele - 142.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pes hrabe na zahradě, 21.4.2010
Co zkusit veterináře?:-)
Pes hrabe na zahradě, 21.4.2010
Odpuzovače jsou dobré pro aplikaci ma jedno konkrétní místo, které psi stabilně očůravají (třeba sloupek), ale nedají se použít na celou předzahrádku, to nefunguje.:-)
Jak Vám přezimovala levandule?, 19.4.2010
A ostříhala jste je? Já levandule nezimuji a přežívají bez problému, bydlíme v Praze. Všechny už raší.
Vlašské ořechy - nový recept, 19.4.2010
"Zbylé ořechy z minulých let, které již nejsou vhodné do kuchyně, rozbiju v kovovém kbelíku sekyrou či větším kladivem /co najdu manželovi v dílně/ a takto sypu sýkorkám. Ony si to přeberou v krmítku. Zvlášť nyní v těch mrazech jich je tam plno.... celý příspěvek >
Rajčata - prosím poraďte, 16.4.2010
Já bych je po přesazení už rozhodně nepřikrývala. Jinak sazenice nesnáší ani přemokření ani sucho, a při přesazování by neměla být hlína upěchovaná. Tento substrát taky používám a je to O.K. Vysela jsem několik odrůd, všechny rostou, jen odrůda Venus... celý příspěvek >
Levandule, 12.4.2010
Pokud mají staré dřevo, tak vám poslali už celkem staré levandule. Já jsem teď sázela nové koupené sazenice a jsou celé zelené, vysoké cca 15cm. Kouknětě na ně, jestli už nebyly stříhané, pokud ne, tak bych je zkrátila tak o 1/3. Nic moc nepotřebují,... celý příspěvek >
Výchovný řez třešně, 11.4.2010
Bohužel je to odrůda Grace Star, která není moc běžná.
Výchovný řez třešně, 11.4.2010
Souhlasím s vámi, i když doufám, že z toho stromku ještě něco bude. Internetové zahradnictví Tereza.
Výchovný řez třešně, 11.4.2010
Díky! Podnož je Gisele5, chtěla bych aby strom byl co nejnižší. Ještě prosím o radu KDY řezat.
Stříhání rok starých švestek, 11.4.2010 Obsahuje fotku
Ráda bych se připojila se svým stromem.:-) Je to Tophit, mám ho od loňského podzimu. Mám jen větve zkrátit nebo některou úplně ustřihnout?  Díky předem za rady. Má terminál plus 5 dalších větví.
Výchovný řez třešně, 11.4.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co s touto třešní, jak a kdy provést výchovný řez. Mám jí od loňského podzimu.
Uvadlé sazeničky, 9.4.2010
Plastovým oknem to zcela jistě není, pokud na něm není UV folie, ale ani s ní by takto neuvadaly. Nejsou sazenice buď suché nebo naopak příliš přelité?
Blecha ze zahrady do bytu?, 5.4.2010
Musím říct, že se nestačím divit, někdo má psa nebo kočku (a je celkem jedno, jestli v bytě nebo na dvorku) a nijak se nestará o to, jestli mají blechy a začně to řešit, až přeskáčou na lidi??? Nikdy vás nenapadlo, že je to stejně nepříjemné pro... celý příspěvek >
Zahradní kala, 2.4.2010
Neřekla bych, že bažina je to samé co voda.:-) Kala potřebuje vlhkou půdu, ale do jezírka bych jí nestavěla.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika