Příspěvky uživatele - 242.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mravenci v trávníku, 1.6.2010
Přesně tak, když čekají vlhko, vynosí kukly nahoru. Já je po posečení vystříkám RAIDem proti lezoucímu hmyzu (červený) a tak nějak je reguluju. Ale asi se jich nezbavíš, bo jsou hrozně vytrvalí
Jak brousit nůž do sekačky, 30.5.2010
super nápad, díky za tip!
Jak brousit nůž do sekačky, 30.5.2010
Radku, jak to děláš na tom ložisku?
Jak brousit nůž do sekačky, 29.5.2010
Chlapi, můžete prosím poradit, jak brousíte nůž do sekačky? Já ho sjedu na stolní brusce a vyvažuju ho od oka na prstě. Jak to děláte vy? Díky za každej tip a fígl! Jistě nejsem sám, koho to zajímá.
Hnojivo na trávník, 23.5.2010
Díky za názor. Zápach mi nevadí - z toho ještě nikomu druhá hlava nenarostla  Což se nedá říct o herbicidech a ostatních s... ch Ještě se zeptám - co si myslíte o mulčování sekačkou (klín+mulčovací nůž) jako hnojení? Mám v tom zmatek. Někdo... celý příspěvek >
Hnojivo na trávník, 23.5.2010
Díky za super rady v tomhle vláknu. Můžu mít, chlapi, dotaz? Na zahradě mám trávu (někde v dlaždicích) a nově vysázené habry a břečťan. Mám k dispozici cca 10let vyzrálou močůvku a bylo mi doporučeno jí občas přidávat do zálivky 1:100, že je to... celý příspěvek >
Itest, 16.5.2010
klasika... nevim, že vás to chlapi ještě někoho vzrušuje a že to čtete. Bylo toho tu o Itestu napsáno už hodně a je jasný, že je to marketingovej nástroj Bédi. Jak píšete... okatě nevyhraje, ale ve výsledku každýho přesvědčí tam zajít...
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 13.5.2010
Pozor, nikdo neříká, že dopravce odpovídá za kompletnost věcí v balíku - to by bylo absurdní. Říkám, že mám právo se přesvědčit co je uvnitř, než jej převezmu. Pokud odmítnu, řidič přelepí origo páskou a napíše do protokolu zápis. Moc z neznámých... celý příspěvek >
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 12.5.2010
Jasně, je to o lidech, jako vždy všechno... Vem si to takhle: bude tam cihla. Co ty s tim? Pošleš cihlu do 14dnů zpět a bez udání důvodu budeš chtít vrátit peníze?  Dopravce odpovídá pouze za to, že cihla není poškozená. Za to, zda veze... celý příspěvek >
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 12.5.2010
To je jasný, zase to vidíš z jinýho úhlu. To co popisuješ je fakt vopruz a na vodstřel. Já mám spíš na mysli se kouknout jestli je to kompletní, jestli tam místo pily neni cihla, atd. A to asi jako řidič rozumnýmu člověku umožníš.
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 11.5.2010
Petře, nevím přesně který zákon to je, to je jedno. Každopádně máš právo si zboží prohlédnout a pak až zaplatit. Byť se to dost přepravcům nelíbí. Třeba jeden nejmenovaný velký eshop přímo vyzývá na potvrzení objednávky: Než zaplatíte spotřebič... celý příspěvek >
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 11.5.2010
Držím palce, ať si spokojený 
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 11.5.2010
To máš pravdu, zákon hovoří takto. Realita je však jiná. Už v několika eshopech jsem na výdejním místě viděl upozornění, že si to máš osobně prohlédnout, bo osobním odběrem pozbýváš možnost vrácení. Jasný, zákon je zákon, ale pak se s nima budeš... celý příspěvek >
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 11.5.2010
asi tak... spíš si myslím, že ten začínající obchodník přemýšlí tak, že 100Kč rozdíl mezi prodejem a nákupem je výdělek. Bu´d procitne, nebo skončí. Ale to je jeho věc. Já jen dodám, že osobní odběr je špatně! Můžeš ztratit možnost vrácení do... celý příspěvek >
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 10.5.2010
Radku, v Číně jsou nejmodernější i nejkurioznější  technoligie světa. Dostaneš tam, co zaplatíš. Absoulutně nejnižší cenu, nebo i špičkovou kvalitu za peníze co nikde jinde. Viz. čínský kosmický program, viz.nejmodernější zbraně, atd. Čína... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika