Příspěvky uživatele - 176.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hledám jméno skalničky, 27.2.2011
ps - Gyps. elegans se pěstuje na zídkách...
Hledám jméno skalničky, 27.2.2011 Obsahuje fotku
Ale rožec vypadá takhle :
Hledám jméno skalničky, 27.2.2011 Obsahuje fotku
Repens to není, má užší okvětní lístky. Spíš Gypsophila elegans.   Lída
Vlnatka, 27.2.2011
Na kaktusech se vlnatka odstraňuje potíráním lihem (štětečkem, vatou na špejli), třeba by to zafungovalo i na ibišku.           Lída
Loni zakoupený substrát, 27.2.2011
Normálně použít. Až ho budete zvlhčovat vodou a ta vám bude stékat po povrchu pryč, tak ho trochu propracujte rukou, voda vsákne.          Lída
Stříhání staré okr. trávy a její likvidace, 26.2.2011
Miscanthus stříhám napůl, aby se tam vešel. Záleží také, jak dlouho děláte kompost. Teď to tam až do podzimu vrším, na podzim přehodím vedle a další podzim rozvezu po zahradě - a to už to je rozložené.  Lída
Neznáte někdo mou pokojovou rostlinu?, 25.2.2011
Také mne zatím nic kloudného nenapadá...   Lída
Stříhání staré okr. trávy a její likvidace, 25.2.2011
Většinu travin už mám ostříhanou, stříhám zahradnickými nůžkami, dávám do kompostu. Pokud budete stříhat trs postupně ze strany, tak se nepodrápete, lehá si pak pěkně na zem.            Lída
Máte někdo zkušenost s tímto e-shopem?, 24.2.2011
Dobrý den, už jsem tu psala, že dost často objednávám rostliny i přes internet Už minulý rok jsem objevila mně neznámý e-shop, a tento rok tam mají docela zajímavou nabídku. Proto jsem se chtěla zeptat, jestli s tímto obchodem máte někdo nějakou... celý příspěvek >
Jahody - jak na to, 24.2.2011
My jsme kdysi dávali pod jahody dřevitou vlnu, což je podobné, ale ty kousky pak zůstávají v půdě a nevypadá to hezky. Poku byste slamou vyložil i mezery mezi řádky, tak přes to plevel stejně poleze a nedá se to okopat.     ... celý příspěvek >
Jahody - jak na to, 24.2.2011
Paní Dano, já fólii nedávám vůbec, raději to vypleju. Jinak u nás v osadě ji někdo dává, někdo ne. Kdo ji dává, používá tu igelitovou. Ale už jsem na ní viděla i jahody (plody) doslova upečené od sluníčka. Pokud bych se pro použití fólie někdy... celý příspěvek >
Nádory na kořenech košťálovin, 24.2.2011
Střídat plodiny, použít dusíkaté vápno a nedávat kořeny s nádorovitostí do kompostu.           Lída
Poradí někdo co je to za rostlinu/plevel?, 24.2.2011
U nás tedy na zvířenu nezabral...           Lída
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 24.2.2011
Teď Jonalord a Goldstar.          Lída
Zmlazení višně, 23.2.2011
Pokud vím, tak u višní by se měly zkracovat koncové "šlahouny" na níž postavený mladý výhon, protože plodí na jednoletém dřevě.            Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika