Příspěvky uživatele - 235.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prořezávání borovic, 13.1.2009
Jak tvrdé je dřevo borovice(asi b.černá)? Ptám se proto, že bych sama potřebovala odstranit pár větví(asi do 10cm prům.) aby se prosvětlilo. Bohužel neumím s mortorovou pilou a zkusila bych to ručně - jsem ale jen slabá žena :) A větve jsou ve... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 17.12.2008
Zdravím Vás, zrovna dělám údržbu brzd, při které jsem zjistil, že mám od oleje prostor kotoučů a obložení, takže asi mám špatná gufera, zatím to řešit nebudu, až podle toho v jakém to bude rozsahu. Proč ale píšu, chci se zeptat zda má někdo již... celý příspěvek >
Co je to za strom, 11.12.2008
Je to Pawlovnia. Hodně vzrostlý strom je vysazen i v zámeckém parku v Lednici. U toho skleníku. Peťa
Nahořklé maso z nové udírny - guma, těsnění, 4.12.2008
Nerad se mýlím, ale v Prubanu (pružný obvaz) je pryž.
Partner P 200 107 HRB nebo Partner 135 92 HRB, 23.10.2008
Dobrý den, zajímal by mě názor jaký traktorek koupit na udržování travního porostu zahrady o rozloze cca 4500 m. Uvažuji o PARTNER P 200 107 HRB nebo Partner 135 92 HRB?
Krtek je, 22.10.2008
Přípravek KRTEX v současné době již v obchodě nenejdete. Je s podivem, že některé renomované prodejny, např. "Semena-Vaněk" v Praze tento výrobek stále inzerují, ale na skladě již není, údajně z důvodu ukončení výrobní licence. Zkusil jsem tento... celý příspěvek >
Názor na zahradní traktory - dotaz, 21.10.2008
děkuji za radu, tento traktůrek bych měl na sečení zahrady pouze, jinak vlastním dva velké traktory zn. NewHolland s veškerým nářadím.
Názor na zahradní traktory - dotaz, 21.10.2008
Dobrý den, chtěl jsem jenom zjistit názor na koupi zahradního traktoru. Mám pozemek o rozloze asi 5000 m a uvažuji o zahradním traktorku Husqarna CT 151 ,  CTH 171 nebo PARTNER a v poslední řadě zn. MTD. Může mi někdo v tomto... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 6.10.2008
Mě spojka jde pěkně zlehka, měl jsem naloženou plnou káru dřeva a jelo to dobře, ale z lesa ke mě je to z kopce. Co jsem se bavil, tak to prý v pohodě utáhne 1,5 - 2 m3 dřeva, já ji však šetřím, raději pojedu 2x ať déle vydrží.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 19.9.2008
Vlastním frézu TJ 6,5. Teprve začínám s jejím používáním, mám ji krátce, tak bych rád získal zkušenosti o jejím používání od jiných majitelů. Jestli někdo zkušenosti má a to jaké-koli,  tak se ozvěte, děkuji. Luboš.
tipy na levné řešení jezírka, 9.9.2008
Část textu byla smazána neznámým pachatelem, byl tam odkaz na zdroj kačírku za 30 Kč/ 100 kg v Chrasti u Chrudimi, nechápu komu to mohlo vadit. 
tipy na levné řešení jezírka, 8.9.2008
Dobrý den, úspora je možná na geotextilii, v pohodě můžete použít např. staré koberce. Fólii jsem koupil v Baumaxu za 55 Kč/m2 0,6 mm v 6 metrové šíři, ale mají i 8 metrů šíři a 1 mm tloušťku, pokud Vám to stačí nemusíte nic svařovat, jen si koupíte... celý příspěvek >
Jílové jezírko, 5.9.2008
Neumím si představit, že by se vám jílové jezírko při koupání nekalilo a koupat se v zakalené vodě není nic moc.  Osobně bych volil fólii je na mnoho let a vyplatí se Vám zainvestovat.
Přírodní jezírko s přítokem a odtokem, 2.9.2008
Máte štěstí na úžasný přítok vody, to by utáhlo i několikahektarový rybník! Složení dna proti řasám vám neporadím, ale rašelina určitě proti řasám pomáhá.
Zahradní jezírko, 19.8.2008
Pátek a sobota vydatně propršela, že nyní přitéká 400 litrů vody za hodinu, paráda.  
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika