Příspěvky uživatele - 231.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí šunka, 27.11.2009
trvanlivosť kvalitných klobás ani výbornej šunky nezávisí od sily mrazáku ani od spôsobu skladovania, ale od sebazaprenia nezjesť to do dvoch týždňov... menej kvalitné majú dlhšiu skladovatelnosť.../nikdo ich nechce.../...Juraj
Zbylé švestky na stromě, 26.11.2009
otrhať, dosušiť a do kapustnice s nimi... alebo sušené večer k televízii...
Kmitací pila, 19.11.2009
tiež mam parkside kmitaciu pílu... trochu ťažká ale perfektná... má už toho za sebou velmi veľa a max.spokojnosť kúpil som k nej aj náhradné plátky parkside a perfektné... držia dlho všetky typy /v sade ich je asi 7 druhov na rôzne... celý příspěvek >
Stevia rebaudiana (cukerná), 6.11.2009
Asi pred mesiacom Eur.Únia zakázala pestovanie stévie cukrovej tak si ich schovajte... je ešte sladšia rastlina a to aztécky cukor... predáva aj starkl... je 1000x sladší ako cukor, stévia iba100x... podla niektorých popisov... Juraj
Co s napadaným listím na vznikajícím trávníku?, 5.11.2009
namiesto hrabania povysávať kosačkou do koša... nôž sa ani nedotkne trávy a je to rýchle a účinné... môžete spustiť kosačku aj nižšie ako zvyknete kosiť... ja to robím po každom opade lístia každý rok... tiež mam dosadenú trávu a je určite menšie zlo... celý příspěvek >
Svestkove aroma, 2.11.2009
snáď jediná prípustná by mohla byť sušená slivka /švestka/...dodá aj farbu, aj jemnú príchuť... nedávať viac ako dve na veľú fľašu...
Pěstování starých odrůd jabloní na nízkých tvarech, 22.10.2009
staré odrody to niesú 25ročné ale min. 45 ročné...30 ročné sú už šľachtené a pestované ako nízkokmenné, príp pomalyrastúce ktoré sa tvarovali do rôznych radov a stien a do rôznych exotických tvarov /kužele válcové koruny, vyviazované na vedenie z... celý příspěvek >
Ke staré chalupě pod okna, 22.10.2009
Je to krása, moja sestra o takej sníva, ja mám v princípe tiež drevený dom ale má aj omietky... je to ešte od prvej svetovej vojny a mám pred ním velké jiřiny a červené pivónie /tie su tam ešte po pôvodných majiteľoch ale majú snáď 20 rokov a... celý příspěvek >
Slepice žere vejce, 22.10.2009
V každom chove sa vyskytujú anomálie... aj zajac zožerie mlaďatá aj mačka /kočka/ ich nechá opustené, aj pes... jediné a možné riešenie... vyradiť z chovu, aby sa ani náhodou neprenášala táto anomália ďalej... jednoducho sa to odučiť nedá možno iba... celý příspěvek >
Založení trávníku, 22.10.2009
keby ste to bol zrovnal pred tromi týždňami tak tráva už mohla mať 5 cm... ja som to vtedy dosieval a stále odvtedy je silná rosa ráno a teraz dosť často aj prší tak že tráva je už celkom pekná... má 5-6-cm... a to všetko je bez polievania... preto... celý příspěvek >
Ke staré chalupě pod okna, 22.10.2009
aké koľvek kríky časom prerastú ale klasika ku štýlovej chalupe sú asi jiřiny.../georgíny/...tie kvitnú celý rok bez akejkolnek starostlivosti... aj v suchšej zemi... pestré farby sú teraz od výmyslu sveta, aj velkosti... jediná nevýhoda, pred zimou... celý příspěvek >
Kdy naposledy posekat?, 20.10.2009
posledné kosenie je ťažko urciť... pred týždňom som skosil aj povysával do lístia a prišiel sneh... myslel som si že som to stihol tak akurát a už sa začína oteplovať a hlásia intenzívne dážde a oteplenie nad 15 stupnov až na tri týždne... tak že... celý příspěvek >
Odvětrání slivovice, 19.10.2009
ja ani 2% nepovažujem za stratu pokiaľ je výsledný efekt znatelne lepší ako bez úpravy... veď aj pri spracovaní zlata sa počíta s určitou stratou... tie pachute /nie z plesní a octu a pod/ väčšinou sa natlačia pri rýchlom pálení a veľmi intenzívnom... celý příspěvek >
Odvětrání slivovice, 19.10.2009
už je tu pochybnosť... to ste už za tu hodinu a pol aj vyskúšal???hore príspevky hovoria aj o dlhšom odvetrani a nechýba ani množstvo ani sila... tento postup iba urýchľuje a to velmi výrazne celý proces...
Odvětrání slivovice, 19.10.2009
v jednej starej knihe sa popisovalo umelé stárnutie... to zaroveň odstráni aj velmi veľa pachutí... je to velmi jednoduché... fľašu otvorenú ponoriť do teplej vody / do 60 stupňov.../ a nechať postupne chladnúť... toto opakovať 5-6-dní... pachute sa... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika