Příspěvky uživatele - Coda

Prosychání borovice, 13.10.2013
Ahoj, my mame pred domem starou borovici s dlouhym jehlicim, zasazenou asi pred 40ti lety a ta zhruba kazde 3 roky schazuje na podzim jehlici, ze je toho na 4 kotouce. Prospiva ale vyborne a ta spousta sisek, ktere sbiram, hlavne po vetru, je vyborna... celý příspěvek >
Zazimování hortenzie, 12.10.2013
Udelam to jako Vy a pristi rok uvidim:). S.
Zazimování hortenzie, 12.10.2013
Diky za radu! Prisypu k ni raselinu a na zimu ji zabalim. V lete jeste to hnojivo:). S.
Durman, 11.10.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, nam zacal kvest az letos v rijnu, nevim proc:).
Zazimování hortenzie, 11.10.2013 Obsahuje fotku
Dobry den, asi pred ctyrmi lety jsme dostali odkopek hortenzie. Je u zdi na jizni strane, takze ho musime pred primym sluncem chranit, jinak listy vadnou. Navecer jsou ale zase pekne. Pisi ale kvuli tomu, ze nam jeste nikdy nekvetla. Obcas jsme... celý příspěvek >
Kvetinac, 4.10.2013 Obsahuje fotku
Jeste se vracim k Fenixu, -  ted byly ty mrazy, nestacil jsem ho uklidit. Kvetinac je zapusteny v zemi, ne primo, ale tu diru jsem zpevnil drev. hrazenim a ted je prikryta deskou, takze kouka jen vrsek. V nedeli nafotim a dam to sem. Snad se mu... celý příspěvek >
Ježek, 2.6.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, vyrobil jsem ze zbytku ruznych desek boudu na jezka. Dal jsem ji do rohu zahrady u potoka. Jestli se tam zabydli, je otazka:).
Díra v kmenu jalovce, 1.6.2013 Obsahuje fotku
Dobry vecer, obema dekuji za rady, necham to na prirode:).Ker pravidelne zastrihavam, v lete se pod nim pekne sedi:)
Díra v kmenu jalovce, 1.6.2013 Obsahuje fotku
Dobry den, v nasem, asi 40tiletem jalovci vznikla v upati kmene asi 10 cm hluboka dira, po davno odstranene vetvi. Mam obavy, aby tento krasny ker, upraveny do tvaru destniku, nezahynul. Nevite prosim, jestli je nejaky zpusob, jak tomu zabranit, nebo... celý příspěvek >
Orchideje nekvetou, 3.3.2013 Obsahuje fotku
Dobry den, manzelce se rozkvetla lata pri rovnani ulomila. Dala ji do vody. Je to tak v poradku? Jak dlouho kvet vydrzi? Dekuji! Sterba
Likvidace krtků, hryzců aj, 28.11.2012
I ja jsem dnes po prijezdu na chalupu mel v klest.pasti velkeho krtka. Dostal jsem ho asi na paty pokus:). Bylo mi ho ale lito!
Pěstování vřesů a vřesovců - stříhání, 17.9.2012
Dekuji za odpovedi, potvrdili jste muj nazor. Zdravi vas Sterba
Pěstování vřesů a vřesovců - stříhání, 13.9.2012 Obsahuje fotku
Dobry den, ted jsem se docetl, ze vresy se maji strihat na jare. Z neznalosti jsem pred tydnem ostrihal 4 vresy na 3 cm, ktere jsme meli v kamenin. kvetinaci na hrbitove. Byly vytazene za svetlem (hrob je pod stromem). Osadil jsem nove, pekne,... celý příspěvek >
Pieris Little Heath, 10.9.2012
...za pochvaly! = doslo tam k preklepu:)!
Zkraceni azalky, 23.7.2012
Diky, tak budu muset pockat na pristi jaro:)!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika