Příspěvky uživatele - 214.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olivy v nalevu - bile tecky, 8.12.2023
Zkontrolujte, zda na olivách není plíseň nebo bílá skvrna Jakmile je jednou otevřete a pochutnáte si na nich, nějak zapomenete, že jste je nechali dlouho v kuchyni nebo v lednici. Teď potřebujete olivy na nějaké chutné italské první chody?... celý příspěvek >
Najchutnejšia odroda zemiakov - vraný typ A, 5.12.2023
Já sazim brambory už hodně dlouho. Nepamatuju ze bych měl nekdy velké až nadprůměrné brambory, že by se mi rozvařely, že bych z nich nemohl udělat kaši. Prostě stále léta mám univerzální AB BA. Nemám moc potřebu shánět přesně výlučně jen typ A nebo... celý příspěvek >
Najchutnejšia odroda zemiakov - vraný typ A, 4.12.2023
Jakou odrůdu brambor doporučujete To je taky diskuse zde na ZAHRADĚ. Jsou tam názory, které platí i dneska. 
Malé bulvy celeru, 24.11.2023
My chodíme kupovat sadbu do trhu. Je to takový rituál l Začne to 10 x kedlubna bílá 10 x salát  . A otázka celer ještě není?Kdepak to je ještě brzy? No to vím taky ale za okno doma možná ne. Pak koupíme nějaký starý hrnec nebo kroužky na slepice... celý příspěvek >
Honda GCV 160 kolísání otáček, 24.11.2023
To není dobra rada provrtat to vrtáčkem. Honda nemůže za to ze máme v palivu bioslozky.  toto je dobra rada-  host - 241.98 (?), 26.5.2017 7:41 Dobrý den, měl jsem ten samý problém na mojí sekačce. Mě pomohlo použít kvalitnější benzín... celý příspěvek >
Technika orby, 19.11.2023
Troll (či trol) je v internetovém slangu účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který začíná hádky, provokuje čtenáře na internetu a rozsévá neshody tím, že zveřejňuje záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k... celý příspěvek >
Technika orby, 18.11.2023
Vy už by jste měl taky držet pysk. Vy jste to tu odstartoval. Tady můžeme v technice orby vidět jak si necháte vysvětlovat. Co zapnout a co vypnout Ani navod vám nepomohl. A vy budete druhé napominat, jak se mají dovzdelat. Nechcete poradit, jen... celý příspěvek >
Aku postřikovač, 16.11.2023
Předpokládám, že směšovač je karburator. To mi vrtá hlavou co se na něm za krátkou dobu muže prodělat. Teď jsem si četl ze je Riwall česká firma a zakládá si na poctivosti, robusnosti výrobku. Vše se pro ni vyrábí v Číně. Výměnu tedy schvaluji, jen... celý příspěvek >
Kosačka Riwall - štartuje, len po napumpovaní, 15.11.2023
https://www.poradte.cz/zahrada-a-rostliny/15931-ctyrtaktni-sekacka-riwall-5135-hw-nestartuje.html  Tady si to pročtěte hlavně kolem 2.6. 23 a pak možná někam postoupíme proč sekacka nastartuje. To je i pro zakladatele vlákna. 32
Tvar špičák, 13.11.2023
Sem když někdo vstoupí tak neví o co vlastně jde. Třeba ta poslední strana 5.Špičák.To bude asi nějaký rýpal?  Nebo co. Vyfotil jsem dva ořešáky. Jeden má všechny listy a druhy je už úplně holý.vždy když něco vyfotim ke to velké. Musím to poslat... celý příspěvek >
Kosačka Riwall - štartuje, len po napumpovaní, 8.11.2023
Já si myslím, že po stříknuti toho paliva tím balonkem motor tedy chytí a už nezdechne protože má ještě sílu někde nasat palivo. Když bez striknuti chcete nastartovat, motor má malé otáčky aby si nasal, protože někde saje falešný vzduch.Zkuste... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 6.11.2023
Podívejte pane Milane  , já když čtu rady které se mi nezdají hned mě napadne, že se tomu asi málo věnujete. Proto jsem použil toho vnoučka. Omlouvám se.Bylo to zrovna tohle ode mne nevhodné. Stává se mi to taky. Babičky a prababičky.  ... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 6.11.2023
Tahle práce není v lidských silách a kdo problém způsobil, měl ný ho odstranit.  Pane Walter dekuji vám za tu větu. O to tady jde. Bagrista to na vedlejší pozemek (možná obecní) přemístí i za jeden den. Přibližně 15 tisíc pro obecní... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 6.11.2023
A vnoucek bude potřebovat trávník nejspíš už na jaře.Čili svepomoc je řešení okamžité...? Ne, není té paní vnoucek, myslím ze je to její dítě. Starosta je tam od roku 2018, před nim tam byla paní. Vše je na stránkách obce. Jsou s titulem. Když se... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 5.11.2023
Ono vás to přestane bavit. Každé rypnuti rýčem který se zastaví o kdejaký kamen vás bude doprovázet celý život. Sežeňte si právníka, vaše děti vám budou vděčné.Nejake dary v podobě ornice je cesta do pekla.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika