Příspěvky uživatele - 248.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč umírají malá kuřátka, 2.9.2019
Není jim zima? Ochladilo se dost náhle...
Co to je za keř?, 2.9.2019
Díky za potvrzení, nemohla jsem tu fotku na netu najít. Tzn, že ji musí nějak řezat a zaštipovat do tvaru koule. Jen se divím, že kvete i ve spodní části, to se obvykle keřům moc nechce. Ještě jednou díky Lída
Co to je za keř?, 2.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, mailem mi přišla tato fotka. Docela by mne zajímalo, co to je... Při větším zvětšení mi to připadalo jako květy a listy nějaké azalky, ale dost dobře si nedovedu představit, jak bylo toho efektu dosaženo. Je to asi nějak naaranžované, ale... celý příspěvek >
Ochrana proti hryzcovi, 1.9.2019
U kamarádky jsme před lety sázely čtvrtkmeny kvůli hryzcům stromky do jámy vystlané králičím pletivem (musí být jak po stranách, tak na dně, tak i nahoře nad kořeny až skoro ke kmínku). Hryzců tam bylo dost, zahrádku měla kousek od potoka. Stromky... celý příspěvek >
Kdy se dává na zahradu kompost?, 1.9.2019
Kdykoliv. Nemám ho tolik, tak dávám na podzim k růžím, do rybízu a k angreštu, rozhodím na trvalkové záhony, mezi řádky jahod. Ani v jednom případě nezarývám. Pokud zbude, tak i do malin a ke stromkům, také na povrch půdy, živiny se přes zimu do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika